Eva/qu rektālās svecītes, 6 gb. | internetaptieka.lv
Eva/qu rektālās svecītes, 6 gb. | internetaptieka.lv
Eva/qu rektālās svecītes, 6 gb. | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Eva/qu rektālās svecītes, 6 gb.

Zīmols: Eva/qu

9,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rektālās svecītes Eva/qu ar savu putojošo, stimulējošo darbību, noārda fekāliju masas sablīvējumu un veicina defekāciju. Atkārtoti lietojot, Eva/qu stimulē "slinkā" mehānisma rehabilitāciju. Svecītes Eva/qudarbojas tikai lokāli un nesatur vēdera izeju mīkstinošas vielas, kas absorbējoties varētu izsaukt kādas nevēlamas blakusparādības, tādēļ svecītes Eva/qu var lietot arī grūtniecības periodā, bērna zīdīšanas laikā ...
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Pērkot jebkuru produktu no kategorijas māmiņa un bērns, dāvanā Nateo Gummies paraudziņš.

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Rektālās svecītes Eva/qu ar savu putojošo, stimulējošo darbību, noārda fekāliju masas sablīvējumu un veicina defekāciju. Atkārtoti lietojot, Eva/qu stimulē "slinkā" mehānisma rehabilitāciju. Svecītes Eva/qudarbojas tikai lokāli un nesatur vēdera izeju mīkstinošas vielas, kas absorbējoties varētu izsaukt kādas nevēlamas blakusparādības, tādēļ svecītes Eva/qu var lietot arī grūtniecības periodā, bērna zīdīšanas laikā, atveseļošanās periodā, gados vecākiem cilvēkiem, personām ar kustību traucējumiem un guļošiem slimniekiem. Svecīšu Eva/qulietošana ir ieteicama zarnu iztukšošanai pirms ķirurģiskām, gastroenteroloģiskām, uroloģiskām operācijām un prokto-rektoskopijas.
sastāvs
Nātrija hidrokarbonāts un kālija bitartrāts, kas suspendēti ūdenī šķīstošā polietilēnglikolā. 
lietošana
Lietošana – pieaugušajiem un bērniem no 12 gadiem. Svecīti samitriniet ar ūdeni un ievadiet taisnās zarnas atverē, uzspiežot līdz pilnīgai ievadīšanai. Svecīte sāk nekavējoties kust, radot vēlmi pēc defekācijas. Svarīgi ir ļaut darbībai noritēt pilnībā! Kaut arī defekācijas sajūtas rodas jau tūlīt, ieteicams kustēties un izturēt līdz 10-15 minūtēm pēc svecītes ievadīšanas.  

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 139 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi