Eva/qu svecītes bērniem, 6 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Eva/qu svecītes bērniem, 6 gb.

Zīmols: Eva/qu
9,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Stimulē vēdera izeju fizioloģiskā veidā. Svecīte eva/qu® pēc ievadīšanas izkūst dažu minūšu laikā, dodot putojošu efektu. Liels skaits mikroburbulīšu darbojas uz zarnu sieniņu un masē to. Izkususī svecīte mīkstina sablīvēto fekāliju masu. Putojošais stimulators veicina fekāliju masas sadalīšanos un ātru zarnu iztukšošanos. Darbojas fizioloģiskā veidā un neietekmē vielmaiņu. Produkta nesatur ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Stimulē vēdera izeju fizioloģiskā veidā. Svecīte eva/qu® pēc ievadīšanas izkūst dažu minūšu laikā, dodot putojošu efektu. Liels skaits mikroburbulīšu darbojas uz zarnu sieniņu un masē to. Izkususī svecīte mīkstina sablīvēto fekāliju masu. Putojošais stimulators veicina fekāliju masas sadalīšanos un ātru zarnu iztukšošanos. Darbojas fizioloģiskā veidā un neietekmē vielmaiņu. Produkta nesatur vēdera izeju mīkstinošas vielas.

sastāvs

Nātrija hidrokarbonāts un kālija bitartrāts ūdenī šķīstošā polietilēnglikolā.

lietošana
Ievadiet svecīti taisnās zarnas atverē. Uzgaidiet dažas minūtes, kaut arī defekācijas sajūtas rodas jau tūlīt. eva/qu® svecītes bērniem paredzētas lietošanai bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam. Lietot pēc nepieciešamības. Jūtot nepilnīgu iztukšošanu vai nelielu, īslaicīgu sāpīgumu neuztraucieties, nepatīkamās sajūtas ātri pāries. Svecītes satur polietilēnglikolu, kas var izsaukt kairinājumu.
ražotājs

So.Se.Pharm, Itālija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 84 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi