EVOLU UNIVERSAL kompresora nebulaizers, 1 gb. | internetaptieka.lv
EVOLU UNIVERSAL kompresora nebulaizers, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

EVOLU UNIVERSAL kompresora nebulaizers, 1 gb.

Zīmols: EVOLU
67,03€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Maza izmēra kompresora nebulaizers, kurš darbināms pieslēdzot pie elektrības rozetes. Šī ierīce ir paredzēta, lai veiktu inhalācijas ar ārstā izrakstīto zāļu palīdzību. Inhalators ir izmantojams tikai ārstniecības nolūkos.
Vairāk par produktu

Par produktu

Zāļu kausiņā var ieliet ne vairāk kā 8ml šķidruma. Kompresora inhalatora lielākais plus, ka tas spēj pārstrādāt visu veidu zāles- tam nav ierobežojumi uz kādu specifiskāku zāļu sastāvu.Kompresora motora izdotā skaņa ir raksturīga tieši kompresora inhalatoriem, kuras darbības laikā norisinās zāļu pārstrādes procesu un rezultātā rodas viegla migla, kuru pacients ieelpo.Zāļu kausiņā var ieliet ne vairāk kā 8ml šķidruma. Kompresora inhalatora lielākais plus, ka tas spēj pārstrādāt visu veidu zāles- tam nav ierobežojumi uz kādu specifiskāku zāļu sastāvu.Kompresora motora izdotā skaņa ir raksturīga tieši kompresora inhalatoriem, kuras darbības laikā
sastāvs
Inhalāciju terapija ir jāievēro saskaņā ar ārsta norādēm, kas attiecās, gan uz inhalāciju biežumu un izmantotajām zālēm. Svarīgi pirms lietošanas ir rūpīgi iepazīties ar lietošanas instrukciju.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 54 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi