Exoderil 1% krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Exoderil 1% krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Exoderil 1% krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Exoderil 1% krēms, 30 g

Zīmols: Exoderil
11,91€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Exoderil 1% krēms, 30 g Exoderil krēms ir pretsēnīšu līdzeklis lietošanai uz ādas. Tā iedarbība iznīcina ādas slimības izraisošās sēnītes. Exoderil krēmu lieto, lai ārstētu šādas slimības: rauga sēnīšu izraisītu ādas infekciju, ko sauc par daudzkrāsaino ēdi (pytiriasis versicolor) piena sēnīti dermatomikozes, ko pavada ādas iekaisums starppirkstu mikozi (Tinea manus ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Exoderil 1% krēms, 30 g Exoderil krēms ir pretsēnīšu līdzeklis lietošanai uz ādas. Tā iedarbība iznīcina ādas slimības izraisošās sēnītes. Exoderil krēmu lieto, lai ārstētu šādas slimības: rauga sēnīšu izraisītu ādas infekciju, ko sauc par daudzkrāsaino ēdi (pytiriasis versicolor) piena sēnīti dermatomikozes, ko pavada ādas iekaisums starppirkstu mikozi (Tinea manus, Tinea pedis) sēnīšu (Tinea corporis, Tinea inguinalis) izraisītas ādas un ādas kroku infekcijas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Naftifini hydrochloridum. 
lietošana
Exoderil krēms paredzēts tikai un vienīgi lietošanai uz ādas. Exoderil krēms nedrīkst nonākt saskarē ar acīm vai gļotādām. Rūpīgi ievērojiet šos norādījumus: notīriet un nosusiniet skarto ādu un tās apkārtni, nomazgājiet rokas; skartajai ādai un apkārtējai zonai uzziediet plānu Exoderil krēma slāni; pēc Exoderil krēma lietošanas nomazgājiet rokas, jo pretējā gadījumā Jūs varat izplatīt infekciju uz citām savas ādas daļām vai to nodot citiem cilvēkiem. Ja ārstējat infekciju ādas krokās, ārstēto zonu varat pārklāt ar marles sloksni (īpaši uz nakti). Ja tā rīkojaties, katru reizi pēc Exoderil krēma lietošanas jāņem nelietota, tīra marles sloksne. 
ražotājs

Sandoz GmbH, Austrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 66 reizes