EXOTAFIN 78.22 mg/ml ārstnieciskā nagu laka, 3.3 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

EXOTAFIN 78.22 mg/ml ārstnieciskā nagu laka, 3.3 ml

Zīmols: EXOTAFIN

24,14€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Exotafin satur aktīvo vielu terbinafīnu, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par pretsēnīšu līdzekļiem. Tas nonāvē daudz dažādas sēnītes, kas var izraisīt nagu infekcijas.Exotafin lieto pieaugušajiem vieglu un vidēji smagu nagu sēnīšinfekciju ārstēšanai.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

Par produktu

Exotafin satur aktīvo vielu terbinafīnu, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par pretsēnīšu līdzekļiem. Tas nonāvē daudz dažādas sēnītes, kas var izraisīt nagu infekcijas.Exotafin lieto pieaugušajiem vieglu un vidēji smagu nagu sēnīšinfekciju ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvā viela ir terbinafīns. Viens ml ārstnieciskās nagu lakas satur terbinafīna hidrohlorīdu, kas atbilst 78,22 mg terbinafīna.Citas sastāvdaļas ir etilspirts (96 %), hidroksipropilhitozāns un attīrīts ūdens.
lietošana
Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet visu instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju. Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai arī tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Nelietojiet Exotafin šādos gadījumos: • ja Jums ir alerģija pret terbinafīnu vai kādu citu (6. punktā minēto) šo zāļu sastāvdaļu. Brīdinājumi un piesardzība lietošanā Turpmāk minētajos gadījumos pirms Exotafin lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu: • skarti vairāk nekā 3 nagi vai infekcija ir pārņēmusi vairāk nekā pusi naga virsmas vai kutikulas tuvumā esošo apvidu;• Jums ir cukura diabēts; • Jums ir imūnās sistēmas darbības traucējumi;• Jums ir asinsrites traucējumi (perifēro asinsvadu slimība);• Jums ir traumēti, sāpīgi vai nopietni bojāti nagi;• Jums ir ādas slimība (piemēram, psoriāze); • Jums ir dzeltenā naga sindroms (kāju pietūkums, elpošanas traucējumi un nagi dzeltenā krāsā).Exotafin nedrīkst lietot bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, jo klīniskie pētījumi šajā vecuma grupā nav veikti.1. solis. Pirms Exotafin uzklāšanas notīriet no nagiem un to tiešā tuvumā esošās ādas nagu laku vai citus kosmētiskos līdzekļus. 2. solis. Kārtīgi notīriet un nožāvējiet skartos apvidus. 3. solis. Atskrūvējiet pudeles vāciņu.4. solis. Iemērciet aplikatoru nagu lakā. 5. solis. Ar aplikatoru uzklājiet Exotafin plānā slānī uz visas skartā naga virsmas, 5 mm zonā uz tuvumā esošās ādas un, ja iespējams, zem naga priekšējās malas, kā arī uz ādas, kas atrodas zem naga. 6. solis. Pagaidiet aptuveni 30 sekundes, līdz laka ir pilnībā nožuvusi, un tad rīkojieties.7. solis. Stingri aizskrūvējiet pudeli.
ražotājs

Sandoz d. d., Slovēnija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 207 reizes