Fantomalt, 400 g | internetaptieka.lv
Fantomalt, 400 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Fantomalt, 400 g

Zīmols: Nutricia

11,51€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pulverveida pārtikas produkts, kas lietojams kā papildu kaloriju avots. Lietojams kā papildu enerģijas avots, ja ir jāierobežo uzņemto olbaltumvielu vai tauku daudzums gadījumos, piemēram: olbaltumvielu vai tauku gremošanas un absorbcijas traucējumi; nieru mazspēja; aknu mazspēja; laktozes vai saharozes gremošanas un absorbcijas traucējumi. Fantomalt raksturojumsMaltodekstrīna, maltozes un glikozes maisījums. Sastāvā nav ...

Ātra piegāde jau 22. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Pulverveida pārtikas produkts, kas lietojams kā papildu kaloriju avots. Lietojams kā papildu enerģijas avots, ja ir jāierobežo uzņemto olbaltumvielu vai tauku daudzums gadījumos, piemēram: olbaltumvielu vai tauku gremošanas un absorbcijas traucējumi; nieru mazspēja; aknu mazspēja; laktozes vai saharozes gremošanas un absorbcijas traucējumi. Fantomalt raksturojumsMaltodekstrīna, maltozes un glikozes maisījums. Sastāvā nav saharozes, fruktozes un galaktozes. Bez laktozes. Bez glutēna. Maza osmolaritāte salīdzinājumā ar mono un disaharīdiem. Viegli šķīstošs. Var bērt ēdienos un dzērienos, preparāts nemaina ēdiena garšu un smaržu. Produkts var tikt lietots kā papildu enerģijas avots zīdaiņu uzturā. Nav izmantojams kā vienīgais pārtikas uzturvielu avots. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Produktu var vārīt ar ēdienu vai dzērienu.

sastāvs

Maltodekstrīns. 

lietošana
Lietot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Viena mērkarote (nolīdzināta) satur 5 g produkta, kas sniedz apmēram 19 kcal. Pirms lietošanas nomazgāt rokas, lietot tīrus virtuves piederumus, pārliecināties, ka iepakojuma virspuse ir tīra. Samaisiet nepieciešamo pulvera daudzumu ar pietiekošu daudzumu vēsa šķidruma, lai veidotos viendabīgas konsistences masa. Iemaisiet to ēdienā/dzērienā. Sagatavojiet lietošanai porciju un izlietojiet 2 stundu laikā. Neizmantoto ēdienu/dzērienu vienmēr izmest. Iepakojumu pēc atvēršanas cieši aizvērt, uzglabāt sausā un vēsā vietā (bet ne ledusskapī) un izlietot viena mēneša laikā. 
ražotājs

Apvienotā Karaliste

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 58 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi