Farmactive Silver spray /brūcēm, 125 ml | internetaptieka.lv
Farmactive Silver spray /brūcēm, 125 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

3 Atsauksmes

Farmactive Silver spray /brūcēm, 125 ml

Zīmols: Farmactive

13,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Farmactive Silver Spray tūlītējai brūču, vieglu sadzīves apdegumu un izsutumu aprūpei. Plaša spektra antibakteriāla un dzīšanas procesu veicinoša iedarbība. Farmactive Silver Spray ir izsmidzināms pulverveida brūču pārklājums īslaicīgai lokālai lietošanai. Koloidālajam sudrabam piemīt antibakteriāls efekts, novēršot baktēriju iekļūšanu brūcē. Samazina sekundāro infekciju risku. Brūces dzīšanas procesā hialuronskābe mitrina brūci un veicina ...

Par produktu

Farmactive Silver Spray tūlītējai brūču, vieglu sadzīves apdegumu un izsutumu aprūpei. Plaša spektra antibakteriāla un dzīšanas procesu veicinoša iedarbība. Farmactive Silver Spray ir izsmidzināms pulverveida brūču pārklājums īslaicīgai lokālai lietošanai. Koloidālajam sudrabam piemīt antibakteriāls efekts, novēršot baktēriju iekļūšanu brūcē. Samazina sekundāro infekciju risku. Brūces dzīšanas procesā hialuronskābe mitrina brūci un veicina reģenerācijas procesus, saīsina dzīšanas laiku un novērš rētu veidošanos. Piemērots vieglu apdegumu, izsutumu, autiņbiksīšu radīta kairinājuma, virspusēju izgulējumu, pēcoperāciju brūču, iegriezumu un nobrāzumu ārstēšanā. Drīkst lietot jaundzimušajiem no 0 vecuma. Farmactive Silver Spray iesakāms kā pirmās palīdzības aerosols jebkurā mājas aptieciņā.
sastāvs
Koloidāls sudrabs, kaolīns, hialuronskābes nātrija sāls .
lietošana
Notīrīt bojāto ādu ar ūdens vai fizioloģisko šķīdumu. Kārtīgi sakratīt pudeli un, turot to vertikālā pozīcijā aptuveni 10 cm attālumā no savainojuma vietas, izsmidzināt pietiekamu daudzumu pulvera, lai noklātu brūces virsmu. Izsmidzināt ar īsiem pārtraukumiem. Pēc izsmidzināšanas noklāt bojāto ādas laukumu ar sterilu marles pārsēju vai plāksteri. Lietot 1vai 2 reizes dienā, atkarībā no klīniskā progresa.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 137 reizes

5
Balstoties uz 3 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Aleksandra Grahovska

31.10.2023

Aigars Miezitis

11.05.2023

Ļoti labs brūču aprūpes arasols. Pie vienas reizes dezinficē un ārstē.

Natālija

25.02.2023