Fenistil gels 0.1%, 30 g | internetaptieka.lv
Fenistil gels 0.1%, 30 g | internetaptieka.lv
Fenistil gels 0.1%, 30 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Fenistil gels 0.1%, 30 g

Zīmols: Fenistil

6,98€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fenistil gels 0,1%, 30 g. Fenistil gels satur aktīvo vielu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par antihistamīniem. To lieto ādas alerģiju atvieglošanai un dažādas izcelsmes niezes mazināšanai. Fenistil gelu lieto niezes mazināšanai, ko izraisa tādas ādas reakcijas kā izsitumi, nātrene, kukaiņu kodumi, saules apdegumi un virspusēji apdegumi. Fenistil gels ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Fenistil gels 0,1%, 30 g. Fenistil gels satur aktīvo vielu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par antihistamīniem. To lieto ādas alerģiju atvieglošanai un dažādas izcelsmes niezes mazināšanai. Fenistil gelu lieto niezes mazināšanai, ko izraisa tādas ādas reakcijas kā izsitumi, nātrene, kukaiņu kodumi, saules apdegumi un virspusēji apdegumi. Fenistil gels mazina niezi, bloķējot histamīna darbību. Histamīns ir viela, kas atbrīvojas organismā alerģisku reakciju laikā. Tā kā gels labi uzsūcās ādā, tas dažu minūšu laikā atvieglo ādas niezi un karinājumu. Fenistil gelam piemīt arī vietēji anestezējoša darbība.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir dimetindēna maleāts. 1 g gela satur 1 mg dimetindēna maleātu (Dimethindenemaleas). 
lietošana
Vienmēr lietojiet Fenistil gelu tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā vai kā ieteicis farmaceits. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Uzziediet uz skartā ādas rajona 2-4 reizes dienā. Vaicājiet padomu ārstam, ja simptomi nemazinās 7 dienu laikā. Ja esat lietojis Fenistil vairāk nekā noteiktsNav ziņots par ārīgi lietojamā Fenistil pārdozēšanu. Ja Jūs vai bērns nejauši norij Fenistil gelu, nekavējoties sazinieties ar ārstu. Ja Jums ir jebkādi papildu jautājumi par šīm zālēm, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 423 reizes