Fenkarol 10 mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Fenkarol 10 mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Fenkarol 10 mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Fenkarol 10 mg, 20 tabletes

Zīmols: Fenkarol

5,22€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fenkarol 10 mg, 20 tabletes. Zāļu Fenkarol aktīvā viela ir hifenadīna hidrohlorīds (turpmāk tekstā hifenadīns). Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par antihistamīna līdzekļiem (zāles alerģijas ārstēšanai). Atšķirībā no klasiskajām šīs grupas zālēm, hifenadīnam ir divējāds darbības mehānisms. Ar to izskaidro šo zāļu efektivitāti arī tiem pacientiem, kuriem ārstēšana ar ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Fenkarol 10 mg, 20 tabletes. Zāļu Fenkarol aktīvā viela ir hifenadīna hidrohlorīds (turpmāk tekstā hifenadīns). Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par antihistamīna līdzekļiem (zāles alerģijas ārstēšanai). Atšķirībā no klasiskajām šīs grupas zālēm, hifenadīnam ir divējāds darbības mehānisms. Ar to izskaidro šo zāļu efektivitāti arī tiem pacientiem, kuriem ārstēšana ar citiem antihistamīna līdzekļiem ir izrādījusies neefektīva. Hifenadīnam nav izteiktas nomācošas ietekmes uz centrālo nervu sistēmu, tomēr atsevišķos gadījumos novēro vieglu sedatīvu efektu. Zāles lieto polinozes (siena drudža), akūtas un hroniskas nātrenes, alerģiska rinīta, alerģiska konjunktivīta, angioneirotiskas tūskas, dermatozes, ekzēmas, neirodermīta, ādas niezes, uztura vai medikamentu izraisītas alerģijas ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Katra Fenkarol 10 mg tablete satur 10 mg kvifenadīna hidrohlorīda. 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Fenkarol lieto uzreiz pēc ēšanas. 
ražotājs

AS Olainfarm, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 181 reizes