Fenkarol 25 mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Fenkarol 25 mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Fenkarol 25 mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Fenkarol 25 mg, 20 tabletes

Zīmols: Fenkarol
8,25€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fenkarol 25 mg, 20 tabletes. Zāļu Fenkarol aktīvā viela kvifenadīns pieder zāļu līdzekļu grupai, ko sauc par antihistamīna līdzekļiem (līdzekļi alerģijas ārstēšanai). Kvifenadīnam ir unikāls darbības mehānisms, un tas ir efektīvs arī tiem pacientiem, kuriem ārstēšana ar citiem antihistamīna preparātiem neefektīva. Kvifenadīnam nav izteiktas nomācošas ietekmes uz centrālo nervu sistēmu ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Fenkarol 25 mg, 20 tabletes. Zāļu Fenkarol aktīvā viela kvifenadīns pieder zāļu līdzekļu grupai, ko sauc par antihistamīna līdzekļiem (līdzekļi alerģijas ārstēšanai). Kvifenadīnam ir unikāls darbības mehānisms, un tas ir efektīvs arī tiem pacientiem, kuriem ārstēšana ar citiem antihistamīna preparātiem neefektīva. Kvifenadīnam nav izteiktas nomācošas ietekmes uz centrālo nervu sistēmu, tomēr atsevišķos gadījumos novēro vieglu sedatīvu efektu. Preparātu lieto polinozes, akūtas un hroniskas nātrenes, siena drudža, alerģiska rinīta, alerģiska konjunktivīta, angioneirotiskas tūskas, dermatozes (ekzēma, neirodermīts, ādas nieze u. c. ), uztura vai medikamentu izraisītas alerģijas ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Fenkarol lieto uzreiz pēc ēšanas.Fenkarol 25 mg tabletes.Pieaugušajiem deva ir 25-50 mg 2-4 reizes dienā. Maksimālā dienas deva – 200 mg.Bērniem pēc 12 g.v. – 25 mg 2-3 reizes dienā. Ārstēšanas kursa ilgums ir 10-20 dienas. Ja nepieciešams, kursu atkārto. 
lietošana
Aktīvā viela ir kvifenadīna hidrohlorīds (Quifenadini hydrochloridum).Katra Fenkarol 25 mg tablete satur 25 mg kvifenadīna hidrohlorīda. 
ražotājs

AS Olainfarm, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 95 reizes