Ferretab comp., 100 kapsulas | internetaptieka.lv
Ferretab comp., 100 kapsulas | internetaptieka.lv
Ferretab comp., 100 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ferretab comp., 100 kapsulas

Zīmols: Ferretab

13,86€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ferretab comp. , 100 ilgstošās darbības kapsulas. Ferretab comp. aktīvās vielas ir dzelzs fumarāts un folskābe. Dzelzs fumarāts ir dzelzs forma un folskābe ir B grupas vitamīns. Gan dzelzs gan folskābe nepieciešami sarkano asinsšūnu (eritrocītu) veidošanā. Ja netiek uzņemts pietiekams daudzums dzelzs un folskābes, var attīstīties anēmija (samazināts sarkano asinsšūnu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ferretab comp. , 100 ilgstošās darbības kapsulas. Ferretab comp. aktīvās vielas ir dzelzs fumarāts un folskābe. Dzelzs fumarāts ir dzelzs forma un folskābe ir B grupas vitamīns. Gan dzelzs gan folskābe nepieciešami sarkano asinsšūnu (eritrocītu) veidošanā. Ja netiek uzņemts pietiekams daudzums dzelzs un folskābes, var attīstīties anēmija (samazināts sarkano asinsšūnu daudzums). Tas var notikt īpaši grūtniecības laikā, kad nepieciešamība pēc dzelzs un folskābes palielinās. Ferretab comp. ir piemērots normāla dzelzs un folskābes līmeņa uzturēšanai un atjaunošanai asinīs, kad organisms pats tās izstrādā nepietiekami. Ferretab comp. lieto dzelzs deficīta stāvokļa ar pierādītu folskābes deficītu, īpaši anēmiju grūtniecības periodā, ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: dzelzs (II) fumarāts un folskābe. 1 kapsula satur 152,10 mg dzelzs (II) fumarāta, kas ir ekvivalents 50 mg divvērtīga dzelzs, un 0,50 mg folskābes. Ferretab comp. satur 34.47 mg laktozes monohidrāta (piena cukuru) un azorubīnu.

lietošana
Parastā deva ir 1 kapsula vienu reizi dienā. Smaga dzelzs un folskābes deficīta gadījumos deva var tikt palielināta līdz 1 kapsulai 2-3 reizes dienā. Dažām grūtniecēm var būt nepieciešamas augstākas dzelzs devas.Norijiet kapsulu uzdzerot glāzi ūdens. Nesakošļājiet kapsulu, jo tādejādi palielināsiet blakusparādību nevēlamo efektu. Vai arī Jūs varat kapsulas saturu iebērt šķidrā, vēsā ēdienā. Atceraties, minigranulas Jūs nedrīkstat sakošļāt.Jūsu ārsts izlems cik ilgi Jums būs jālieto Ferretab comp. Ārstēšanu vajadzētu turpināt vismaz 4 nedēļas pēc tam, kad dzelzs un hemoglobīna līmenis ir atgriezies normas robežās. 
ražotājs

G. L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 323 reizes