Fervex bērniem, 8 paciņas | internetaptieka.lv
Fervex bērniem, 8 paciņas | internetaptieka.lv
Fervex bērniem, 8 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Fervex bērniem, 8 paciņas

Zīmols: Fervex
9,83€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fervex lieto vienlaicīgai, simptomātiskai drudža, vieglu sāpju un iesnu ārstēšanai no 6 gadu vecuma. Fervex sastāvā ir trīs aktīvās vielas: pretsāpju un pretdrudža līdzeklis paracetamols; feniramīna maleāts ir pretalerģisks līdzeklis, kurš samazina deguna izdalījumus un aizlikumu, asarošanu, kā arī mazina šķaudīšanu; C vitamīns nosedz organisma papildus nepieciešamību pēc C vitamīna ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Fervex lieto vienlaicīgai, simptomātiskai drudža, vieglu sāpju un iesnu ārstēšanai no 6 gadu vecuma. Fervex sastāvā ir trīs aktīvās vielas: pretsāpju un pretdrudža līdzeklis paracetamols; feniramīna maleāts ir pretalerģisks līdzeklis, kurš samazina deguna izdalījumus un aizlikumu, asarošanu, kā arī mazina šķaudīšanu; C vitamīns nosedz organisma papildus nepieciešamību pēc C vitamīna drudža un saaukstēšanās gadījumā.

sastāvs

Aktīvās vielas: Paracetamolum, Pheniramini maleas, Acidum ascorbicum. 

lietošana
Ieteicamā deva bērniem ir: no 6 līdz 10 gadiem: 1 paciņa 2 reizes diennaktī; no 10 līdz 12 gadiem: 1 paciņa 3 reizes diennaktī; no 12 līdz 15 gadiem: 1 paciņa 4 reizes diennaktī. Starplaikam starp zāļu lietošanu jābūt vismaz 4 stundām, nieru mazspējas gadījumā vismaz 8 stundām. Ieberiet paciņas saturu glāzē un pielejiet karstu vai aukstu ūdeni, sajauciet līdz izšķīst, un tūlīt pat izdzeriet. Saaukstēšanās gadījumā varat izmantot karstu ūdeni un ir ieteicams sākt lietot zāles vakarā līdz ar pirmo simptomu parādīšanos. 
ražotājs

Bristol-Myers Squibb Gyogyszerkereskedelmi Kft., Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 74 reizes