Flabien 500mg, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Flabien 500mg, 60 tabletes

Zīmols: Flabien

14,18€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Diosmīns pieder vielu grupai, ko sauc par bioflavonoīdiem un ko lieto kapilāru stabilizācijai. Flabien satur aktīvās vielas, kas ietekmē vēnu aktivitāti un pasargā vēnas; tās palielina vēnu tonusu un kapilāru pretestību. Flabien mazina tūskas rašanos un tam piemīt pretiekaisuma darbība. Flabien ir indicēts pieaugušajiem hroniskas vēnu slimības pazīmju un simptomu, piemēram ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Diosmīns pieder vielu grupai, ko sauc par bioflavonoīdiem un ko lieto kapilāru stabilizācijai. Flabien satur aktīvās vielas, kas ietekmē vēnu aktivitāti un pasargā vēnas; tās palielina vēnu tonusu un kapilāru pretestību. Flabien mazina tūskas rašanos un tam piemīt pretiekaisuma darbība. Flabien ir indicēts pieaugušajiem hroniskas vēnu slimības pazīmju un simptomu, piemēram, kāju sāpju, smaguma sajūtas, kāju noguruma, nemierīgo kāju, nakts krampju, kāju tūskas un trofisku izmaiņu, ārstēšanai. Tas indicēts arī ar akūtu hemoroīdu slimību saistītu simptomu ārstēšanai, kā sāpes, asiņošana un pietūkums anālajā apvidū.

sastāvs

Tabletes kodols:Mikrokristāliskā celuloze, Polivinilspirts, Nātrija cietes glikolāts (A tips),Talks, Magnija stearāts (E 470b) Tabletes apvalks: Polivinilspirts, Titāna dioksīds (E 171), Makrogols 3000, Talks, Dzeltenais dzelzs oksīds (E 172)

ražotājs

KRKA, d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 119 reizes