-15%
FLEXISEQ ACTIVE gels, 50 g | internetaptieka.lv
FLEXISEQ ACTIVE gels, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

FLEXISEQ ACTIVE gels, 50 g

Zīmols: FLEXISEQ

21,48€ 18,26€

(Ietaupījums 3,22€)

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

FLEXISEQ ACTIVE gels, 50 g
FLEXISEQ ACTIVE ir optimāla formula aktīviem cilvēkiem, kuri jūt sāpes locītavās un sportistiem, lai nodrošinātu efektīvu dienas aprūpi. FLEXISEQ ACTIVE ir gēls lokālai pielietošanai. FLEXISEQ ACTIVE ir īpaši izstrādāts, lai apkarotu locītavu sāpes. Pielietošana katru dienu no rīta un vakarā ir pietiekama, lai sāktu sajust ...

Par produktu

FLEXISEQ ACTIVE gels, 50 g
FLEXISEQ ACTIVE ir optimāla formula aktīviem cilvēkiem, kuri jūt sāpes locītavās un sportistiem, lai nodrošinātu efektīvu dienas aprūpi. FLEXISEQ ACTIVE ir gēls lokālai pielietošanai. FLEXISEQ ACTIVE ir īpaši izstrādāts, lai apkarotu locītavu sāpes. Pielietošana katru dienu no rīta un vakarā ir pietiekama, lai sāktu sajust locītavu sāpju reālu izzušanu jau pēc divām dienām. FLEXISEQ ACTIVE ir klīniski pārbaudīts, lai ievērojami samazinātu sāpes un atjaunotu locītavu funkcionēšanu (mobilitāti).
sastāvs
Ūdens, fosfatidila holīns, alkohols, glicerīns, karbomērs, polisorbāts 80, dinātrija fosfāts, nātrija hidroksīds, benzila alkohols, metilparabēns, etilparabēns, linalūls, dinātrijs EDTA, nātrija fosfāts, nātrija metabisulfīts, BHT.
lietošana
Flexiseq paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Divreiz dienā (no rīta un vakarā) uzsmērējiet gelu uz sāpošās locītavas atbilstošā daudzumā. Sāpoša ceļa, pleca vai gūžas locītavu gadījumā, ieziediet ādas laukumu ar gelu, kas izspiests rādītājpirksta garumā; potītes, plaukstas, rokas pirkstu locītavām - izspiestā gela garums puse no rādītājpirksta. Ļaujiet ieziestajai vietai nožūt, pirms to pārklāsiet.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 183 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi