Foramen dentālais gels ar hlorheksidīnu 0,20%, 30 ml | internetaptieka.lv
Foramen dentālais gels ar hlorheksidīnu 0,20%, 30 ml | internetaptieka.lv
Foramen dentālais gels ar hlorheksidīnu 0,20%, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Foramen dentālais gels ar hlorheksidīnu 0,20%, 30 ml

Zīmols: Foramen
6,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aizsargā smaganas no asiņošanas. Pielietojams periodonta ārstēšanai, zobakmens noņemšanai, asiņojošām smaganām, gingivītam, stomatītam, alveolītam, pēc zobu raušanas, ortodontijā, protezēšanā, implantēšanā. Atjauno bojātas smaganas. Biodhesīvs. Profilaksei zobu, smaganu un mutes dobuma audu saslimšanām. Ieteicams pirms un pēc ķirurģijas. Dažādas izcelsmes smaganu bojājumiem un smaganu stiprināšanai. Pretmikrobu, pretiekaisuma iedarbība. Viens no labākajiem ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Aizsargā smaganas no asiņošanas. Pielietojams periodonta ārstēšanai, zobakmens noņemšanai, asiņojošām smaganām, gingivītam, stomatītam, alveolītam, pēc zobu raušanas, ortodontijā, protezēšanā, implantēšanā. Atjauno bojātas smaganas. Biodhesīvs. Profilaksei zobu, smaganu un mutes dobuma audu saslimšanām. Ieteicams pirms un pēc ķirurģijas. Dažādas izcelsmes smaganu bojājumiem un smaganu stiprināšanai. Pretmikrobu, pretiekaisuma iedarbība. Viens no labākajiem līdzekļiem brūču dziedināšanai mutes dobumā. Augstākās Kvalitātes Produkts (GMP, EUR1a, EEC76/768 sertifikāti).

lietošana
Aplicēt uz bojātām vietām 2-3 reizes dienā. Ļaut iedarboties vienu stundu. Izvairīties no mutes skalošanas, ēšanas un dzeršanas 1 stundu.Brīdinājums – lietošana bērniem pieaugušo uzraudzībā, no 12 gadu vecuma. 
ražotājs

Lab. Foramen, Spānija ES

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi