Forlax 10 g pulveris, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Forlax 10 g pulveris, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Forlax 10 g pulveris, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Forlax 10 g pulveris, 20 paciņas

Zīmols: Forlax

7,34€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Forlax satur aktīvo vielu Makrogolu 4000 un pieder pie zāļu grupas, ko sauc par osmotiskiem caurejas līdzekļiem. Tas pievieno ūdeni fēcēm, tādējādi palīdzot pārvarēt grūtības, ko radījušas ļoti lēnas zarnu kustības. Forlax neuzsūcas asinīs un nepārveidojas organismā. Forlax lieto aizcietējuma ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 8 gadu vecuma. Šīs zāles ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Forlax satur aktīvo vielu Makrogolu 4000 un pieder pie zāļu grupas, ko sauc par osmotiskiem caurejas līdzekļiem. Tas pievieno ūdeni fēcēm, tādējādi palīdzot pārvarēt grūtības, ko radījušas ļoti lēnas zarnu kustības. Forlax neuzsūcas asinīs un nepārveidojas organismā. Forlax lieto aizcietējuma ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 8 gadu vecuma. Šīs zāles ir pulveris, ko izšķīdina vienā glāzē ūdens (vismaz 50 ml) un izdzer. To iedarbība ilgst 24-48 stundas. Aizcietējumu ārstēšanai ar zālēm vajadzētu būt papildinājumam veselīgam dzīvesveidam un diētai.

sastāvs

 Makrogols 4000. Viena paciņa satur 10 g Makrogola 4000. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā vai ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Pieaugušie un bērni no 8 gadu vecumaIeteicamā deva ir 1 – 2 paciņas dienā, vēlams vienā reizē no rīta.Dienas devu var pielāgot, izvērtējot sasniegto rezultātu, un tas var variēt no 1 paciņas katru otro dienu (īpaši bērniem) līdz 2 paciņām dienām maksimāli.Katras paciņas saturs jāizšķīdina glāzē ūdens (vismaz 50 ml) īsi pirms lietošanas un uzdzeriet šķidrumu. 
ražotājs

Beaufour Ipsen Industrie, Francija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 172 reizes