Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Galathenol 1mg/50mg/ml deguna aerosols, 10 ml

Zīmols: Galathenol

5,47€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Deguna gļotādas tūskas mazināšanai rinīta laikā un kā atbalstoša terapija deguna gļotādas brūču dzīšanas veicināšanai, paroksizmālas rinorejas (vazomotora rinīta) ārstēšanai un traucētas elpošanas caur degunu ārstēšanai pēc deguna operācijas. Deguna gļotādas tūskas mazināšanai, ja ir rinīts un deguna blakusdobumu akūts iekaisums (rinosinusīts). Galathenol ir paredzēts pieaugušajiem un bērniem no 6 ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
mastercard
visa

Par produktu

Deguna gļotādas tūskas mazināšanai rinīta laikā un kā atbalstoša terapija deguna gļotādas brūču dzīšanas veicināšanai, paroksizmālas rinorejas (vazomotora rinīta) ārstēšanai un traucētas elpošanas caur degunu ārstēšanai pēc deguna operācijas. Deguna gļotādas tūskas mazināšanai, ja ir rinīts un deguna blakusdobumu akūts iekaisums (rinosinusīts). Galathenol ir paredzēts pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.

sastāvs

Katrs šķīduma 0,1 ml izsmidzinājums satur 0,1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda (xylometazolini hydrochloridum) un 5 mg dekspantenola (dexpanthenolum).1 ml šķīduma satur 1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda un 50 mg dekspantenola. Palīgviela ar zināmu iedarbību: benzalkonija hlorīds 0,2 mg/ml. Nātrija hidrogēnfosfāta dodekahidrāts. Kālija dihidrogēnfosfāts. Benzalkonija hlorīda šķīdums. Attīrīts ūdens. 

lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma. Viena aerosola šķīduma deva katrā nāsī pēc nepieciešamības, bet ne biežāk kā 3 reizes dienā. Deva ir atkarīga no pacienta individuālās jutības un klīniskās atbildes reakcijas. Galathenol nedrīkst lietot ilgāk par 7 dienām, izņemot gadījumus, kad to darīt norādījis ārsts. Nosakot ārstēšanas ilgumu bērniem, jākonsultējas ar ārstu. Zāles atkārtoti drīkst lietot tikai pēc vairāku dienu pārtraukuma. Lietošanas veids Intranazālai lietošanai. Galathenol iesmidzina katrā nāsī, turot pudeli vertikāli. Pirms pirmās lietošanas reizes sūknis ir jāsagatavo darbam, nospiežot 3-5 reizes, līdz gaisā izdalās vienmērīgs izsmidzinājums. Dozēšanas ierīce ir gatava lietošanai uzreiz un turpmāk.Pēc sagatavošanas sūknis parasti būs darba kārtībā, lietojot zāles regulāri katru dienu. Ja pēc pilnīgas aktivizācijas aerosols netiek izsmidzināts vai ja zāles dažas dienas nav lietotas, sūkni būs nepieciešams vēlreiz sagatavot darbam, veicot divus izsmidzinājumus.
ražotājs

Polpharma, Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 24 reizes