Galazolin deguna pilieni 1 mg/ml, 10 ml | internetaptieka.lv
Galazolin deguna pilieni 1 mg/ml, 10 ml | internetaptieka.lv
Galazolin deguna pilieni 1 mg/ml, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Galazolin deguna pilieni 1 mg/ml, 10 ml

Zīmols: Galazolin

2,34€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Galazolin ir zāles deguna pilienu veidā, tās satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas ir simpatomimētisks līdzeklis. Galazolin lietošana uz deguna gļotādas samazina tās tūsku un hiperēmiju, mazina izdalījumu apjomu un veicina to izvadi no deguna blakusdobumiem, atbrīvojot no aizlikta deguna un pilnu blakusdobumu sajūtas, kas saistīta ar alerģiju vai saaukstēšanos ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Galazolin ir zāles deguna pilienu veidā, tās satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas ir simpatomimētisks līdzeklis. Galazolin lietošana uz deguna gļotādas samazina tās tūsku un hiperēmiju, mazina izdalījumu apjomu un veicina to izvadi no deguna blakusdobumiem, atbrīvojot no aizlikta deguna un pilnu blakusdobumu sajūtas, kas saistīta ar alerģiju vai saaukstēšanos. Galazolin lieto sekojošos gadījumos: alerģijas, vīrusu vai baktēriju izraisītas iesnas, sinusīts, akūts vidusauss iekaisums (lai atjaunotu caurlaidību Eistāhija jeb dzirdes kanālā).

sastāvs

Ksilometazolīna hidrohlorīds. 

lietošana
Šīs zāles lietot tikai intranazāli (arī vidusauss iekaisuma gadījumā). Higiēnisku apsvērumu dēļ, zāļu pudelīti jālieto tikai vienai personai. Nelietot GALAZOLIN ilgāk par 3 līdz 5 dienām. Nelietojiet devas lielākas par tām, kas minētas turpmāk. Galazolin 1 mg/ml Viens piliens satur 0,05 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Galazolin 1 mg/ml drīkst lietot tikai pieaugušajiem un bērniem vecumā no 12 gadiem. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Pa 2-3 pilieniem katrā nāsī ik pēc 8-10 stundām. Nepārsniegt 3 devas katrā nāsī diennaktī. 
ražotājs

Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 172 reizes