Gastrotuss antirefluksa sīrups 20 ml, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

1 Atsauksmes

Gastrotuss antirefluksa sīrups 20 ml, 20 paciņas

Zīmols: Gastrotuss

18,83€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gastrotuss®  ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa  ārstēšanai. Gastrotuss® sīrups samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes un/vai sārmainā satura atvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir ...

Par produktu

Gastrotuss®  ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa  ārstēšanai. Gastrotuss® sīrups samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes un/vai sārmainā satura atvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa slimība. Gastrotuss® sīrups palīdz gastroezofageālās un/vai laringofaringeālās gļotādas atjaunošanai. Gastrotuss® sīrups samazina barības atrašanās laiku kuņģī.
sastāvs
Magnija algināts, simetikons, fruktoze, ksantāna sveķi, medus, D-pantenols, ārstniecības altejas un zīda magones šķidrie ekstrakti, cinka oksīds,  nātrija bikarbonāts, nātrija hidroksīds,metil-p-hidroksibenzoāts, propil-p-hidroksibenzoāts, dabīgie aromatizētāji, eritrozīns (E127), attīrīts ūdens.                                                                                             Nesatur glutēnu un laktozi.
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: vienu paciņu (20 ml) izdzert pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai lietot pēc ārsta norādījumiem. Gastrotuss® ir ieteicams lietot vismaz 1 stundu pirms vai pēc jebkuru zāļu lietošanas.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 496 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Gints Fricbergs

19.01.2023