GerdOff pret grēmām un refluksu, 20 mutē kūstošas tabletes | internetaptieka.lv
GerdOff pret grēmām un refluksu, 20 mutē kūstošas tabletes | internetaptieka.lv
GerdOff pret grēmām un refluksu, 20 mutē kūstošas tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

GerdOff pret grēmām un refluksu, 20 mutē kūstošas tabletes

19,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

GerdOff pret grēmām un refluksu, 20 mutē kūstošas tabletes. GERDOFF ir medicīniska ierīce ar mehānisku iedarbību, kas paredzēta ātrai tādu ar gastroezofageālo atvilni saistītus simptomu samazināšanaikāpiroze, sāpes pakrūtē, skābas atraugas, kairinošs klepus un disfonija. GERDOFF ir oriģināla un inovatīva hondroitīna sulfāta, hialuronskābes un alumīnija hidroksīda kombinācija. GERDOFF aizsargā pret kuņģa ...

Vairāk par produktu

Par produktu

GerdOff pret grēmām un refluksu, 20 mutē kūstošas tabletes. GERDOFF ir medicīniska ierīce ar mehānisku iedarbību, kas paredzēta ātrai tādu ar gastroezofageālo atvilni saistītus simptomu samazināšanaikāpiroze, sāpes pakrūtē, skābas atraugas, kairinošs klepus un disfonija. GERDOFF ir oriģināla un inovatīva hondroitīna sulfāta, hialuronskābes un alumīnija hidroksīda kombinācija. GERDOFF aizsargā pret kuņģa ražotās sālsskābes kairinošo iedarbību. Košļājamās tabletes sākotnēji tiek izšķīdinātas, mutē stimulējot siekalu veidošanos un radot labāku kontaktu starp sastāvdaļām un barības vada sieniņu, kas palielina aizsardzību un lubricēšanu. Hondroitīna sulfāts noklāj barības vada gļotādu, aizsargājot to pret kuņģa sulas iedarbību. Hialuronskābe kombinācijā ar hondroitīna sulfāta adhezīvām īpašībām palīdz aizsargāt un atjaunot bojātos kuņģa audus. Alumīnija hidroksīds darbojas kā antacīds līdzeklis, samazinot kuņģa sulas iedarbību uz bojāto gļotādu.

lietošana
Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecuma: 1‑2 tabletes pēc galvenās ēdienreizes un/vai pirms naktsmiera. Bērni no 6 gadu vecuma: produktu ieteicams lietot tikai pēc konsultācijas ar ārstu; 1 tablete pēc galvenās ēdienreizes un/vai pirms gulētiešanas. Ja nepieciešams, tableti var sadalīt uz pusēm izmantojot dalījuma līniju. Vai pēc nepieciešamības simptomu, tādu kā sāpes kuņģī un dedzināšana, gadījumā, saskaņā ar ārsta ieteikumu. Norādījumi lietošanai: Sāciet ar tablešu izšķīdināšanu mutē un pēc tam sakošļājiet tās. Pēc norīšanas var lietot ūdeni vai pienu. Produkts nesatur glutēnu, laktozi un piena atvasinājumus.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 344 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi