Gerimax Ginseng Extrakt, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Gerimax Ginseng Extrakt, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Gerimax Ginseng Extrakt, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Gerimax Ginseng Extrakt, 30 tabletes

Zīmols: Gerimax
14,33€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gerimax Ginseng Extrakt, 30 tabletes. Augstvērtīgs savvaļas ženšeņa saknes ekstrakts: Enerģija ķermenim un prātam. Palīdz novērst nogurumu.  GERIMAX GINSENG satur augstākās kvalitātes tīra savvaļas žeņšeņa ekstrakta. Žeņšeņs pamatoti tiek izmantots kā efektīvs enerģijas avots ķermenim un prātam, cīnās ar nogurumu, palīdz atgūt spēkus. Tas viss - pateicoties tīram savvaļas žeņšeņam ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Gerimax Ginseng Extrakt, 30 tabletes. Augstvērtīgs savvaļas ženšeņa saknes ekstrakts: Enerģija ķermenim un prātam. Palīdz novērst nogurumu.  GERIMAX GINSENG satur augstākās kvalitātes tīra savvaļas žeņšeņa ekstrakta. Žeņšeņs pamatoti tiek izmantots kā efektīvs enerģijas avots ķermenim un prātam, cīnās ar nogurumu, palīdz atgūt spēkus. Tas viss - pateicoties tīram savvaļas žeņšeņam. Žeņšeņa ekstrakts palīdz : uzturēt fizisko un garīgo aktivitāti uzlabot atmiņu novērst nogurumu un spēku izsīkumu nodrošināt enerģiju ķermenim un prātam uzturēt veselīgu imūnsistēmu. Savvaļā augošā žeņšeņa sakne tiek plaši izmantota austrumu valstīs jau vairāk nekā 1000 gadu. Gerimax Gingseng sastāvā ir izmantota tikai baltā žeņšeņa suga Panax ginseng C. A. Meyer. Tā ir visvairāk izpētītā un medicīniski efektīvākā no žeņšeņa sugām. Patentētais un standartizētais GGE žeņšeņa ekstrakts, gatavots no 3-5 gadīgām augu saknēm, kas tiek uzskatītas par labākās kvalitātes izejmateriālu.
sastāvs
1 tablete satur: Žeņšeņa saknes ekstrakts (Panax ginseng C.A.Meyer) 200 mg. 
lietošana
Pieaugušajiem un jauniešiem no 18 gadu vecuma lietot 1 tableti dienā ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni.Pēc 3 mēnešu ilga lietošanas kursa, iesakām 2-3 nedēļas pārtraukt lietošanu. Svarīgi ir ievērot veselīgu dzīvesveidu un rūpēties par sabalansētu uzturu. 
ražotājs

AS Orkla Care, Dānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 76 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi