Gingium, 60 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Gingium, 60 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Gingium, 60 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Gingium, 60 apvalkotās tabletes

Zīmols: Gingium

18,58€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gingium apvalkotās tabletes lieto: simptomātiskai organisku smadzeņu darbības traucējumu terapijai, ievērojot vispārējo terapijas koncepciju vājinātu vai zudušu iegūto garīgo spēju (demences sindromu) gadījumos, kad dominē šādi traucējumi: atmiņas defekti, traucēta koncentrēšanās spēja, depresija, vertigo, troksnis ausīs vai galvassāpes. Individuālā reakcija uz preparāta lietošanu nav paredzama. Pirms Gingium apvalkoto tablešu lietošanas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Gingium apvalkotās tabletes lieto: simptomātiskai organisku smadzeņu darbības traucējumu terapijai, ievērojot vispārējo terapijas koncepciju vājinātu vai zudušu iegūto garīgo spēju (demences sindromu) gadījumos, kad dominē šādi traucējumi: atmiņas defekti, traucēta koncentrēšanās spēja, depresija, vertigo, troksnis ausīs vai galvassāpes. Individuālā reakcija uz preparāta lietošanu nav paredzama. Pirms Gingium apvalkoto tablešu lietošanas sākuma ir jānoskaidro, vai slimības simptomu cēlonis nav primāra slimība, kuras ārstēšanai ir nepieciešama specifiska terapija, izmantojot īpašus ārstēšanas veidus. Bez sāpēm noietā attāluma palielināšana pacientiem ar 2. pakāpes (pēc FONTAINE) perifērisko artēriju okluzīvu slimību (mijklibošanu) vienlaikus ar fizikāli-terapeitiskiem pasākumiem, īpaši iešanas treniņu. pret asinsrites traucējumu vai ar novecošanos saistītu procesu izraisītu reiboni (vertigo). Kā papildlīdzekli, ārstējot troksni ausīs (tinnitus). Visos gadījumos, kad bieži rodas vertigo un troksnis ausīs, to iemesls ir jānoskaidro pie ārsta. Ja pēkšņi rodas dzirdes traucējumi vai zudums, nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ginka sausais ekstrakts, attīrīts un standartizēts.Viena apvalkotā tablete satur 120 mg Ginkgo biloba L., folium (divdaivu ginka lapu) sauso ekstraktu, attīrītu un standartizētu (35 – 67 : 1), kas atbilst:26,4 – 32,4 mg flavonoīdu, izteiktu flavonu glikozīdu veidā,3,36 – 4,08 mg ginkolīdu A, B un C,3,12 – 3,84 mg bilobalīdu.Ekstrakcijas līdzeklis: 60% (v/v) acetons; apvalkotā tabletē ir mazāk nekā 0,6 µg ginkskābju. Glikozes sīrups: 6,0 mg. 
lietošana
Demences sindroms:Pieaugušajiem no 18 gadu vecuma jālieto pa 1 apvalkotajai tabletei 1-2 reizes dienā (atbilst 120 - 240 mg ginka ekstrakta dienā).Okluzīva perifēro artēriju slimība, kā arī vertigo un troksnis ausīs:Pieaugušajiem no 18 gadu vecuma jālieto pa 1 apvalkotajai tabletei 1 reizi dienā (atbilst 120 mg ginka ekstrakta dienā). 
ražotājs

Salutas Pharma GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes