Glikozamīns Forte 600 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Glikozamīns Forte 600 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Glikozamīns Forte 600 mg, 60 kapsulas

7,68€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Glikozamīns Forte 600 mg, 60 kapsulas. Uztura bagātinātājs. Hondroprotektori ir vielas, kuras labvēlīgi ietekmē skrimšļu metabolisma procesus, aizsargājot tos no iespējamiem sairšanas procesiem. Par hondroprotektīviem (skrimšļu aizsargājošiem) produktiem pirmkārt tiek uzskatīti skrimšļu un saišu struktūras analogi, tādi kā glikozamīns. Tie stimulē proteoglikānu sintēzi, kas savukārt nosaka skrimšļaudu amortizācijas spēju un ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Glikozamīns Forte 600 mg, 60 kapsulas. Uztura bagātinātājs. Hondroprotektori ir vielas, kuras labvēlīgi ietekmē skrimšļu metabolisma procesus, aizsargājot tos no iespējamiem sairšanas procesiem. Par hondroprotektīviem (skrimšļu aizsargājošiem) produktiem pirmkārt tiek uzskatīti skrimšļu un saišu struktūras analogi, tādi kā glikozamīns. Tie stimulē proteoglikānu sintēzi, kas savukārt nosaka skrimšļaudu amortizācijas spēju un to struktūru, kā arī spēju izstrādāt locītavu šķidrumu. Augstāk minētās īpašības atļauj hondroprotektorus rekomendēt, lai savlaicīgi aizsargātu skrimšļaudus un saites. Īpaši svarīgi ir aizsargāt locītavu skrimšļus un saites palielinātas fiziskas aktivitātes un slodzes gadījumos.
sastāvs
Glikozamīna hidrohlorīds; želatīns. Produkts satur no vēžveidīgiem iegūtas sastāvdaļas.
lietošana
Pa 1 kapsulai 2 reizes dienā vai pēc ārsta norādījuma. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Produkts paredzēts ilgstošai lietošanai. 
ražotājs

Aptiekas Produkcija, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 157 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi