Granuflex Hidrokolīds pārsējs 15x15cm, N10 | internetaptieka.lv
Granuflex Hidrokolīds pārsējs 15x15cm, N10 | internetaptieka.lv
Granuflex Hidrokolīds pārsējs 15x15cm, N10 | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Granuflex Hidrokolīds pārsējs 15x15cm, N10

Zīmols: Granuflex

63,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Granuflex ir līpošs hidrokoloidāls pārsējs, kas piemērots brūcēm ar nelielu un vidēju eksudāta daudzumu. Granuflex pārsējs veicina granulāciju veidošanos un sekmē brūces ātru autolītisku attīrīšanos no nekrotiskiem audiem, kas notiek, pateicoties optimālajam mitruma līmenim brūcē. Gēls, kas veidojas brūcē, aizsargā no netīšas jauno audu traumēšanas pārsēja maiņas laikā. Pārsēja virsējais ...

Par produktu

Granuflex ir līpošs hidrokoloidāls pārsējs, kas piemērots brūcēm ar nelielu un vidēju eksudāta daudzumu. Granuflex pārsējs veicina granulāciju veidošanos un sekmē brūces ātru autolītisku attīrīšanos no nekrotiskiem audiem, kas notiek, pateicoties optimālajam mitruma līmenim brūcē. Gēls, kas veidojas brūcē, aizsargā no netīšas jauno audu traumēšanas pārsēja maiņas laikā. Pārsēja virsējais slānis nodrošina barjeru pret vīrusiem un baktērijām, turklāt pārsējs ir ūdensizturīgs.
sastāvs
Hidrokoloīdu slānis – želatīns, pektīns un nātrija karboksimetilceluloze, poliuretāna putu slānis, līpoša polimēru matrice.
lietošana
Ir svarīgi, lai pārsēja izvēli un piemērotību konkrētas brūces ārstēšanai apstiprina ārsts, kā arī ieteicams (vismaz pirmajās reizēs) pārsēju nomaiņu uzticēt mediķim.
ražotājs

ConvaTec Inc., ASV

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 42 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi