Gynolacta, 8 vaginālās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

1 Atsauksmes

Gynolacta, 8 vaginālās tabletes

11,68€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Atjauno, normalizē un stabilizē maksts mikrofloru. Pienskābās baktērijas dominē veselas sievietes makstī. Ja pienskābo baktēriju skaits makstī samazinās, savairojas anaerobās baktērijas (bakteriālā vaginoze), izraisot nepatīkamus simptomus. Tipiski bakteriālās vaginozes simptomi: palielināts izdalījumu daudzums, ūdeņaina konsistence, izdalījumi ir dzeltenīgi vai pelēcīgi ar nepatīkamu smaku. Sievietes no 18-50 gadiem visvairāk ir pakļautas ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Atjauno, normalizē un stabilizē maksts mikrofloru. Pienskābās baktērijas dominē veselas sievietes makstī. Ja pienskābo baktēriju skaits makstī samazinās, savairojas anaerobās baktērijas (bakteriālā vaginoze), izraisot nepatīkamus simptomus. Tipiski bakteriālās vaginozes simptomi: palielināts izdalījumu daudzums, ūdeņaina konsistence, izdalījumi ir dzeltenīgi vai pelēcīgi ar nepatīkamu smaku. Sievietes no 18-50 gadiem visvairāk ir pakļautas maksts mikrofloras izmaiņām un iekaisumiem. Dzimumdzīve, menstruācijas, grūtniecība, zīdīšana, antibiotiku lietošana, hormonālā kontracepcija, intrauterīnā kontracepcija un maksts tamponi var izraisīt bakteriālo vaginozi.Lai izvairītos no bakteriālās vaginozes, maksts mikrofloru var stiprināt, lietojot vaginālās tabletes. Gynolacta vaginālās tabletes atjauno skābo vidi un baktēriju balansu makstī.
sastāvs
1 vaginālā tablete satur:Pienskābe 50 mg. Pārējās sastāvdaļas ir laktoze, kalcija laktāts, talks, magnija stearāts, hidroksipropilmetilceluloze
lietošana
Bakteriālās vaginozes ārstēšana-Katru vakaru, 7 dienas ar pirkstiem dziļi makstī jāievieto 1 vaginālā tablete.Bakteriālās vaginozes profilakse-Katru vakaru, 2-3 dienas ar pirkstiem dziļi makstī jāievieto 1 vaginālā tablete.
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 141 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Laura Zitane

30.11.2022

Ērti lietojamas un nekad neizslīd ārā, ja pēc ievietošanas tomēr celies kājās. Citas vaginālās lodītes, tabletes u.t.t. slīd ārā un attiecīgi ir mazāks efekts no šādiem preperātiem. Labi arī tas, ka liels derīguma termiņš un nav jāuzglabā ledusskapī.