HANSAPLAST ELASTIC elastīgi ar īpaši spēcīgu fiksāciju, 20 plāksteri | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

HANSAPLAST ELASTIC elastīgi ar īpaši spēcīgu fiksāciju, 20 plāksteri

Zīmols: Hansaplast
3,52€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

HANSAPLAST ELASTIC ELASTĪGI, AR ĪPAŠI SPĒCĪGU FIKSĀCIJU PLĀKSTERI LOCĪTAVĀM UN KUSTĪGĀM ĶERMEŅA ZONĀM, 20 PLĀKSTERI
Iepakojumā ietilpst: 4 plāksteri 72 x 22 mm; 6 plāksteri 72 x 30 mm izmērā.
Vairāk par produktu

Par produktu

Uzticama aizsardzība – plāksteri izgatavoti no ūdeni atgrūdoša materiāla, kas nodrošina noturību pret ūdeni un netīrumiem, ideāli piemēroti visu veidu nelielu brūču aizsardzībai un nosegšanai
-    Īpaši elastīgs materiāls, kas viegli pakļaujas ķermeņa kustībām – plāksteri izstrādāti locītavām un kustīgām ķermeņa zonām, tajā skaitā pirkstiem, lai nodrošinātu nevainojamu aizsardzību.
-    Hansaplast Bacteria Shield – bloķē 99% netīrumu un baktēriju, ļaujot brūcei netraucēti sadzīt.
-    Uzticama un droša aizsardzība – ūdensizturīgi un pateicoties spēcīgajam fiksējošajam materiālam, plāksteri labi pielīp un droši turas. Pie brūces nelīpošs spilventiņš droši aizsargā un atbalsta brūci pret ārējām ietekmēm. 0% latekss. Bez lateksa izraisītas alerģijas riska.
lietošana
AttīrīšanaBrūces attīrīšana no netīrumiem un baktērijām ir būtisks pirmais solis, lai nodrošinātu optimālu sadzīšanu. Svarīgi: neliela brūce ātri pārtrauc asiņot. Ja tas turpinās, uzlieciet lielāku marles spilventiņu, piespiediet pie brūces un meklējiet medicīnisko palīdzību.AizsardzībaPēc tam ir svarīgi aizsargāt brūci no ārējām ietekmēm, piemēram, netīrumiem un baktērijām, lai nodrošinātu netraucētu sadzīšanu. Nosedziet brūci ar Hansaplast brūču pārsēju, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Novērojiet brūci un regulāri nomainiet plāksteri vai pārsēju, ja vien ārsts nav ieteicis darīt citādi.
ražotājs

Beiersdorf, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 34 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi