Help4skin hidrokoloīda gels, 20 g | internetaptieka.lv
Help4skin hidrokoloīda gels, 20 g | internetaptieka.lv
Help4skin hidrokoloīda gels, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Help4skin hidrokoloīda gels, 20 g

Zīmols: Help4skin

6,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Help4skin hidrokoloīda gels.Produkts satur karbomēru, kas stabilizēts ar karnozīnu – dabiski sastopamu peptīdu ādā. Sausām brūcēm, piemēram, nobrāzumiem un ķirurģiskām brūcēm, tai ir okluzīvs efekts: tā kavē iztvaikošanu un samazina šķidruma zudumu caur epidermu. Mitrām, izsūcošām brūcēm tas absorbē lieko šķidrumu, atdzesē un mīkstina kontakta laukumu ar plāksteri un / ...

Par produktu

Help4skin hidrokoloīda gels.Produkts satur karbomēru, kas stabilizēts ar karnozīnu – dabiski sastopamu peptīdu ādā. Sausām brūcēm, piemēram, nobrāzumiem un ķirurģiskām brūcēm, tai ir okluzīvs efekts: tā kavē iztvaikošanu un samazina šķidruma zudumu caur epidermu. Mitrām, izsūcošām brūcēm tas absorbē lieko šķidrumu, atdzesē un mīkstina kontakta laukumu ar plāksteri un / vai pārsēju.

sastāvs

Skābes koloidālais karbomērs, karnozīns, ūdens, nātrija benzoāts, kālija sorbāts.

lietošana
Pirms un pēc brūces preparāta lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. Lietošana bērniem vecākiem par 2 gadiem.Slēgtas brūces: notīriet un dezinficējiet apstrādāto vietu. Uzklājiet preparātu uz brūces, nepieskaroties aplikatoram ar galu. Ja nepieciešams, uzklājiet pārsēju.Atvērtās brūces: notīriet un dezinficējiet apstrādāto vietu. Rūpīgi un viegli nosusiniet ar sterilu marli.Uz brūces uzklājiet biezu preparāta slāni (0,5–0,75 cm), nepieskaroties aplikatora galam. Uzklājiet plāksteri vai pārsēju. Vismaz reizi dienā nomainiet želeju un plāksteri vai pārsēju. Samaziniet preparāta daudzumu, kad uz brūces parādās krevele.Apdegumu gadījumā vispirms mazgājiet ar ūdeni, pēc tam pārejiet pie nākamajiem soļiem.Nelietot uz sejas, acīm, plakstiņiem un gļotādām. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība vai alerģija pret kādu no sastāvdaļām.
ražotājs

Polpharma

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 81 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi