Hepasan Forte, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Hepasan Forte, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Hepasan Forte, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Hepasan Forte, 30 kapsulas

10,50€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Hepasan Forte, 30 kapsulas Hepasan Forte satur dabīgās vielas, kas palīdz nodrošināt normālu aknu veselību. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Mārdadzis palīdz aizsargāt aknas no kaitīgajām vielām un palīdz uzturēt to veselības stāvokli. Savukārt artišoks palīdz uzturēt aknu veselību un ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Hepasan Forte, 30 kapsulas Hepasan Forte satur dabīgās vielas, kas palīdz nodrošināt normālu aknu veselību. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Mārdadzis palīdz aizsargāt aknas no kaitīgajām vielām un palīdz uzturēt to veselības stāvokli. Savukārt artišoks palīdz uzturēt aknu veselību un pienene veicina normālu kuņģa un aknu funkciju.

sastāvs

Holīna bitartrāts, Mārdadža sēklu sausais ekstrakts (silimarīns 80%), Pienenes saknes sausais ekstrakts (4:1), Artišoka sausais ekstrakts (4:1). 

lietošana
Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Lietošanas ierobežojumi:Paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām; Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu. 
ražotājs

ES pēc SIA „Lotos Pharma” pasūtījuma

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 103 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi