Hesio 500mg, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Hesio 500mg, 60 tabletes

Zīmols: Hesio

19,45€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Katra apvalkotā tablete satur 500 mg mikronizētu flavonoīdu (flavonoida micronisata) - 450 mg diosmīna (diosminum) un 50 mg citu flavonoīdu hesperidīna (hesperidinum) veidā.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Hesio ir asinsvadus aizsargājošs līdzeklis (vazoprotektors). Tas palielina vēnu tonusu un mazo asinsvadu pretestību. Hesio ir paredzēts pieaugušajiem:apakšējo ekstremitāšu hroniskas vēnu slimības simptomu – smaguma sajūtas, kāju pietūkuma, sāpju, nakts krampju (sāpes, kas rodas kājās nakts laikā) – ārstēšanai;akūtas hemoroīdu krīzes funkcionālo simptomu, piemēram, sāpju, asiņošanas un pietūkuma anālā rajonā, ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvā viela ir  mikronizēti flavonoīdi - diosmīns un citi flavonoīdi hesperidīna veidā. Katra apvalkotā tablete satur 500 mg mikronizētu flavonoīdu – 450 mg diosmīna un 50 mg citu flavonoīdu hesperidīna veidā. Citas sastāvdaļas ir:tabletes kodols: mikrokristāliskā celuloze (102. tips), želatīns, kukurūzas ciete, talks, magnija stearāts;apvalks: daļēji hidrolizēts poli(vinilspirts), titāna dioksīds (E171), makrogols 3350, talks, dzeltenais dzelzs oksīds (E172), sarkanais dzelzs oksīds (E172).
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Hroniska vēnu slimībaIeteicamā deva pieaugušajiem ir divas tabletes dienā 2 mēnešus, lietojot vienu tableti pusdienas laikā un vienu tableti vakarā ēdienreizes laikā. Ja simptomi saglabājas, zāles var turpināt lietot vēl 2 mēnešus. Jums jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu, ja Jūsu stāvoklis neuzlabojas vai pasliktinās pēc 6 nedēļu ilgas hroniskas vēnu slimības simptomu ārstēšanas ar Hesio. Ja Jums nepieciešams turpināt Hesio lietošanu, ārstēšanas ilgumu noteiks ārsts. Ieteicamā deva pirmo 4 ārstēšanas dienu laikā pieaugušajiem ir 3 tabletes divas reizes dienā (6 tabletes dienā). Nākamo 3 dienu laikā ieteicamā deva ir 2 tabletes divas reizes dienā (4 tabletes dienā). Lietojiet tabletes ēdienreizes laikā. Ja Jūsu stāvoklis neuzlabojas vai pasliktinās pēc 7 dienu ilgas akūtas hemoroīdu slimības simptomu ārstēšanas ar Hesio, Jums jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu, Dalījuma līnija paredzēta tikai tabletes salaušanai, lai atvieglotu tās norīšanu, nevis tabletes dalīšanai vienādās devās.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 74 reizes