Hjertemagnyl 150 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Hjertemagnyl 150 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Hjertemagnyl 150 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Hjertemagnyl 150 mg, 100 tabletes

8,27€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Hjertemagnyl 150 mg/21 mg lieto: lai ārstētu akūtu un hronisku sirds ishēmisko slimību (slimība, kurai raksturīga samazināta asins padeve sirds muskulim). atkārtotu trombožu profilaksei. sirds slimību, t. sk. trombožu un akūtu koronārās slimības notikumu (miokarda infarkts/nestabila stenokardija) primārai profilaksei cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma, kuriem ir viens vai vairāki simptomi ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Hjertemagnyl 150 mg/21 mg lieto: lai ārstētu akūtu un hronisku sirds ishēmisko slimību (slimība, kurai raksturīga samazināta asins padeve sirds muskulim). atkārtotu trombožu profilaksei. sirds slimību, t. sk. trombožu un akūtu koronārās slimības notikumu (miokarda infarkts/nestabila stenokardija) primārai profilaksei cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma, kuriem ir viens vai vairāki simptomi, kas var liecināt par paaugstinātu sirds slimību risku: hipertensija (paaugstināts asinsspiediens), hiperholesterinēmija (palielināts holesterīna daudzums asinīs), cukura diabēts, aptaukošanās (ķermeņa masas indekss (ĶMI)>30) vai ģimenē ir bijuši miokarda infarkta gadījumi līdz 55 gadu vecumam vismaz vienam no vecākiem, brālim vai māsai.  Hjertemagnyl 150 mg/21 mg ir viegla antitrombotiska iedarbība. Tas samazina asins trombocītu salipšanu, tādējādi samazinot miokarda infarkta, insulta un artēriju trombožu risku.  
sastāvs
150 mg acetilsalicilskābes un 10,5 mg magnija oksīda (magnija hidroksīda formā) 
lietošana
Vienmēr lietojiet Hjertemagnyl 150 mg/21 mg tieši tā, kā noteicis ārsts. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamās devas ir atkarīgas no pacientu vecuma un veselības stāvokļa. 
ražotājs

Takeda Pharma AS, Igaunija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 151 reizes