Holika Holika Aloe Attīrošās putas, 150 ml
Zīmols:
Holika HolikaPreci pēdējās 3 dienās skatījās 12 reizes
7,71€
Ir noliktavā
Atlikuši tikai 12
Preci pēdējās 3 dienās skatījās 12 reizes
Ātra bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 9,99 €. Lasīt vairāk
Express piegāde
Piegāde Rīgā dažu stundu laikā
Piegāde visā Baltijā
Ātri un droši
Pasūtījuma saņemšana aptiekā 3h laikā
Saņem SMS un dodies pakaļ pasūtījumam
100% Droši maksājumi!
• Ādu mitrinošs līdzeklis
• Maigs sastāvs, kas nesausina ādu un palīdz saglabāt ādas dabisko līdzsvaru
• Palīdz noņemt netīrumus un atmirušās ādas šūnas
• Gēlveida tekstūra, kas uz ādas pārvēršas maigās, zīdainās putās
• Nomierina un atsvaidzina ādu
• Piemērotas visiem ādas tipiem un ikdienas lietošanai
• Līdzeklis ir saņēmis Buduaar Ilulemmik 2021 atzinību
Maigs, gēlveida sejas ādas attīrīšanas līdzeklis, kas uz ādas pārvēršas maigās putās un palīdz noņemt netīrumus, lieko sebumu un kosmētikas atlikumus. Līdzeklim ir viegls sastāvs, un tas rūpīgi attīra ādu, vienlaikus saglabājot dabisko mitruma līdzsvaru, padarot ādu vitalizētu, gludu un bez sausuma vai savilkuma sajūtas.
Ar alvejas lapu sulu bagātinātais līdzeklis kopj un līdzsvaro ādu, palīdzot to nomierināt un atjaunot. Alveja ir pazīstama ar savām nomierinošajām un atsvaidzinošajām īpašībām, kas palīdz samazināt kairinājumu un veicina vienmērīgu, veselīgu ādas toni. Augu ekstrakti, piemēram, Āzijas centella, gurķis, arbūzs un lotosa zieds, palīdz saglabāt ādas mitruma līmeni un stiprina ādas dabisko aizsargbarjeru.
Piemērots visiem ādas tipiem un ideāli piemērots ikdienas lietošanai – attīrošās putas atsvaidzina ādu un sagatavo to turpmākajiem ādas kopšanas soļiem.
Ražotājs
Koreja - Oficiālais izplatītājs: NORDIC BEAUTY OÜ, adrese: Viljandi mnt. 75/1, 61713, Õssu Igaunija, e-pasts: [email protected]
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Water, Lauryl Hydroxysultaine, Myristic Acid, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Hydroxide, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Palmitic Acid, Capric Acid, Butylene Glycol, Betula Platyphylla Japonica Juice, Zea Mays (Corn) Silk Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Potassium Sorbate
Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi
Nav konts? Izveidot kontu
Rāda 0 no 0 produktiem