Holika Holika Good Cera Super Ceramide Mist Sprejs sejai, 120 ml

jauns

Preci pēdējās 3 dienās skatījās 22 reizes

Holika Holika Good Cera Super Ceramide Mist Sprejs sejai, 120 ml | internetaptieka.lv
Holika Holika Good Cera Super Ceramide Mist Sprejs sejai, 120 ml | internetaptieka.lv
jauns
Attēlam ir ilustratīva nozīme
14,68€

Ir noliktavā

Atlikuši tikai 10

Preci pēdējās 3 dienās skatījās 22 reizes


Sprejs sejai Holika Holika Good Cera Super Ceramide Mist
Apraksts

Ātra bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 9,99 €. Lasīt vairāk

Express piegāde

Piegāde Rīgā dažu stundu laikā

Piegāde visā Baltijā

Ātri un droši

Pasūtījuma saņemšana aptiekā 3h laikā

Saņem SMS un dodies pakaļ pasūtījumam


100% Droši maksājumi!

mastercard visa apple_pay google_pay
Swedbank AS Luminor Bank AS AS Citadele banka Revolut Bank UAB SEB Banka AS

Sejas sprejs Good Cera Super Ceramide Mist.
Galvenās īpašības:
• Mitrina
• Mīkstinošs līdzeklis
• Izlīdzina sejas ādas toni
• Piemērots lietošanai visos gadalaikos
• Sausai un jutīgai ādai
Sprejs sejai ar keramīdiem piesātina šūnas ar mitrumu, normalizē ūdens līdzsvaru ādā, samazina ādas sausumu un zvīņošanos, kā arī tam ir nostiprinoša iedarbība.
Mazās un smalkās spreja daļiņas pārvietojas dziļākajos ādas slāņos un mitrina ādu šūnu līmenī – āda kļūst maigāka, mazinās nogurums, stress un diskomforts. Sprejs kavē baktēriju darbību, nomierina ādu, samazina zemādas tauku izdalīšanos un noņem nepatīkamo, taukaino spīdumu. Produkts aktivizē ādas intracelulāro vielmaiņu, uzlabo mikrocirkulāciju un imunitāti.
Zemā skābes formula (pH 5,5) uztur optimālu ādas mitruma līmeni un veselīgu aizsargbarjeru.
Keramīdi, kas ir lipīdi cietā vai vaskveida formā (sfingolipīdi), kopā ar holesterīnu un taukskābēm veido cilvēka ādas lipīdu aizsargbarjeru. Ja ādas virsma ir bojāta, keramīdi mitrina sausākās ādas vietas, uztur optimālu mitruma līmeni un samazina mitruma zudumu, kā arī uzlabo epidermas elastību.
Sejas sprejs satur apelsīnu, citronzāles, kumelīšu, bergamotes, ģerānijas un citu augu eļļas. Tās mīkstina un baro ādu, izlīdzina tās tekstūru, samazina grumbu dziļumu un palēnina ar novecošanos saistītu izmaiņu pazīmes. Eļļas stimulē audu reģenerāciju un aizsargā pret negatīvu vides ietekmi.
Citronskābe noņem atmirušās ādas šūnas, atjaunojot ādu. Aktivizē asinsriti un uzlabo intracelulāro vielmaiņu. Rezultātā izlīdzinās ādas tonis, samazinās pigmentācijas intensitāte, un seja kļūst svaigāka un gaišāka.
Nesatur mākslīgās krāsvielas, mākslīgās smaržvielas, minerāleļļu, trietanolamīnu, talku, vazelīnu, benzofenonu.

Ražotājs

Koreja - Oficiālais izplatītājs: NORDIC BEAUTY OÜ, adrese: Viljandi mnt. 75/1, 61713, Õssu Igaunija, e-pasts: [email protected]

Sakratiet pudeli un izsmidziniet līdzekli uz sejas, ieturot 20 cm attālumu.

Water, Methylpropanediol, Pentylene Glycol, Glycerin, Diphenyl Dimethicone, Triethylhexanoin, Polyglyceryl-10 Myristate, Xanthan Gum, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Bacillus Ferment, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Hydrogenated Lecithin, Carbomer, Citric Acid, Disodium EDTA, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Alteromonas Ferment Filtrate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Sodium Lauroyl Lactylate, Glycerylamidoethyl Methacrylate/Stearyl Methacrylatecopolymer, Phytosphingosine, Cholesterol, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

MyEmerg Ārsta konsultācija