Humer aizliktam degunam zīdaiņiem un bērniem, 50 ml | internetaptieka.lv
Humer aizliktam degunam zīdaiņiem un bērniem, 50 ml | internetaptieka.lv
Humer aizliktam degunam zīdaiņiem un bērniem, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Humer aizliktam degunam zīdaiņiem un bērniem, 50 ml

Zīmols: Humer

12,22€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Humer aizliktam degunam zīdaiņiem un bērniem.Medicīnas prece.Humer aizliktam degunam ir neatšķaidīts, hipertonisks jūras ūdens, ko izmanto sinusītu un alerģisku rinītu gadījumos pieaugušajiem un bērniem.HUMER aerosols aizliktam degunam - 100% jūras ūdens. Hipertonisks jūras ūdens iesnu, sinusītu un alerģisku rinītu gadījumos pieaugušajiem un bērniem (zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma). Hipertonisks, sterils šķīdums ...

Par produktu

Humer aizliktam degunam zīdaiņiem un bērniem.Medicīnas prece.Humer aizliktam degunam ir neatšķaidīts, hipertonisks jūras ūdens, ko izmanto sinusītu un alerģisku rinītu gadījumos pieaugušajiem un bērniem.HUMER aerosols aizliktam degunam - 100% jūras ūdens. Hipertonisks jūras ūdens iesnu, sinusītu un alerģisku rinītu gadījumos pieaugušajiem un bērniem (zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma). Hipertonisks, sterils šķīdums, nesatur konservantus. Pateicoties hipertoniskajai koncentrācijai, Humer aizliktam degunam atbrīvo degunu, izvada biezās gļotas, infekciju un alerģiju ierosinātājus, tā palīdzot izvairīties no infekcijām. Oriģinālā mikropilienu difūzijas sistēma un dabiskais sastāvs nodrošina lielisku panesamību. Pie tam, pateicoties speciālam uzgalim, to var droši lietot arī bērniem. Tā lietošana īpaši rekomendējama rinītu, sinusītu un alerģisku rinītu gadījumos pieaugušajiem un bērniem (zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma).
sastāvs
Neatšķaidīts 100% jūras ūdens ar dabiskām minerālvielām un mikroelementiem: magnijs, varš, zelts, sudrabs, sērs, selēns, mangāns.
lietošana
1 - 2 izsmidzinājumi katrā nāsī 2-3 reizes dienā. Lietojot līdzekli īpaši iekaisušas gļotādas gadījumā, iespējama kņudinoša sajūta.Norādījumi lietošanai: Noņemt aizsargvāciņu1. Noliekt galvu uz sāniem, uzmanīgi ievadīt uzgali nāsī un iesmidzināt 2-3 sekundes.2. Atkārtot manipulāciju ar otru nāsi, noliecot galvu uz otru pusi.3. - bērniem: noslaucīt bērna degunu ar salveti. - pieaugušajiem: izšņaukt degunu, lai atbrīvotos no izdalījumiem.4. Lai izvairītos no šķīduma nonākšanas kaklā, deguna skalošanu nedrīkst veikt, ja bērna galva ir atliekta atpakaļ.
ražotājs

UR URGO, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 65 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi