-20%
Humer Sinusīts aerosols, 15 ml | internetaptieka.lv
Humer Sinusīts aerosols, 15 ml | internetaptieka.lv
Humer Sinusīts aerosols, 15 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Humer Sinusīts aerosols, 15 ml

14,02€ 11,22€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

HUMER STIPRI AIZLIKTAM DEGUNAM Sinusīts, iesnas, deguna aerosols ir hipertonisks šķīdums ar glicerīnu un augu ekstraktiem. To lieto, ja ir stipri aizlikts deguns sinusīta, iesnu vai rinofaringīta gadījumā. Tas ātri atbrīvo elpošanu, tā mazinot spiedienu deguna blakusdobumos, kā arī mazina ar to saistītās sāpes. Ar augu ekstraktiem bagātinātais hipertoniskais šķīdums ...
Vairāk par produktu

Par produktu

HUMER STIPRI AIZLIKTAM DEGUNAM Sinusīts, iesnas, deguna aerosols ir hipertonisks šķīdums ar glicerīnu un augu ekstraktiem. To lieto, ja ir stipri aizlikts deguns sinusīta, iesnu vai rinofaringīta gadījumā. Tas ātri atbrīvo elpošanu, tā mazinot spiedienu deguna blakusdobumos, kā arī mazina ar to saistītās sāpes. Ar augu ekstraktiem bagātinātais hipertoniskais šķīdums veicina deguna sekrēciju un baktēriju un vīrusu izvadīšanu. Bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.
sastāvs
Glicerīns, ūdens, tējas krūma ekstrakts (Camellia sinensis), mellenes ekstrakts (Vaccinium myrtillus), dzērvenes ekstrakts (Vaccinium macrocarpon), plūškoka ekstrakts (Sambucus nigra). Nesatur konservantus un nesējgāzi.
lietošana
Bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem. Izšņauciet degunu. Sakratiet pudelīti un noņemiet aizsargvāciņu. Lietojot pirmo reizi, 1-2 reizes nospiediet sūkņa aktivizēšanai. Vertikāli ievietojiet uzgali vienā nāsī, ar pirkstu aizspiežot otru nāsi. Ieelpojot iesmidziniet 3-4 reizes katrā nāsī. Higiēnas nolūkos, pēc katras lietošanas reizes noskalojiet uzgali ar karstu ūdeni, nosusiniet un uzlieciet atpakaļ pudelītei.
ražotājs

Vitro-Bio ZAC, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 100 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi