Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb. | internetaptieka.lv
Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb. | internetaptieka.lv
Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Humer zīdaiņiem, 5 ml x 18 gb.

Zīmols: Humer

10,73€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

HUMER Unidoses ir sterils, izotonisks jūras ūdens šķīdums atdalāmos 5 ml vienas devas iepakojumos.Sterils, izotonisks šķīdums, bagāts ar minerālvielām. Lietojot katru dienu, nodrošina deguna higiēnu, mitrina deguna gļotādu sausa klimata apstākļos, ieteicams lietot arī aizlikta vai tekoša deguna gadījumā. Humer Unidoses nesatur konservantus, piemērots lietošanai zīdaiņiem. Sterils, vienreizējā iepakojumā viegli ...

Par produktu

HUMER Unidoses ir sterils, izotonisks jūras ūdens šķīdums atdalāmos 5 ml vienas devas iepakojumos.Sterils, izotonisks šķīdums, bagāts ar minerālvielām. Lietojot katru dienu, nodrošina deguna higiēnu, mitrina deguna gļotādu sausa klimata apstākļos, ieteicams lietot arī aizlikta vai tekoša deguna gadījumā. Humer Unidoses nesatur konservantus, piemērots lietošanai zīdaiņiem. Sterils, vienreizējā iepakojumā viegli un ērti lietojams.
sastāvs
Jūras ūdens, attīrīts ūdens.
lietošana
Pārbaudiet, vai vienas devas flakons ir nebojāts pirms atvēršanas. Humer var lietot 1 līdz 6 reizes dienā. Zīdaiņiem: noguldiet mazuli uz sāniem. Bērniem un pieaugušajiem: sēžot vai stāvot noliekt galvu uz sāniem. Iepilināt vienu devu abās nāsīs un maigi saspiest. Noslaucīt ar salveti. Iepakojumā 18 flakoni pa 5 ml.
ražotājs

UR URGO, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 242 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi