Ibugard suspensija 200 mg / 5 ml, zemeņu, 100 ml | internetaptieka.lv
Ibugard suspensija 200 mg / 5 ml, zemeņu, 100 ml | internetaptieka.lv
Ibugard suspensija 200 mg / 5 ml, zemeņu, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ibugard suspensija 200 mg / 5 ml, zemeņu, 100 ml

Zīmols: Ibugard

8,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ibugard aktīvā viela ir ibuprofēns, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Šīm zālēm ir sāpes atvieglojoša, ķermeņa temperatūru pazeminoša un pretiekaisuma iedarbība. Šīs zāles ir izstrādātas, lai zīdaiņiem, maziem bērniem un bērniem īslaicīgi ārstētu tādus simptomus kā dažādas izcelsmes (arī vīrusu infekcijas) radītu drudzi; vieglas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ibugard aktīvā viela ir ibuprofēns, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Šīm zālēm ir sāpes atvieglojoša, ķermeņa temperatūru pazeminoša un pretiekaisuma iedarbība. Šīs zāles ir izstrādātas, lai zīdaiņiem, maziem bērniem un bērniem īslaicīgi ārstētu tādus simptomus kā dažādas izcelsmes (arī vīrusu infekcijas) radītu drudzi; vieglas līdz vidēji stipras dažādas izcelsmes sāpes: galvassāpes, kakla iekaisuma izraisītas sāpes vai vīrusu infekcijas izraisītas muskuļu sāpes; kustību aparāta traumu (sastiepumu vai locītavu dislokācijas) izraisītas muskuļu, locītavu un kaulu sāpes; mīksto audu traumas izraisītas sāpes; sāpes pēc operācijas; zobu sāpes, sāpes pēc zoba izraušanas; galvassāpes (arī migrēna); vidusauss iekaisuma izraisītas ausu sāpes (tikai pēc ārsta ieteikuma).
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofenum.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā Jūsu bērna ārsts vai farmaceits Jums teicis. Lietot iekšķīgi pēc ēšanas, uzdzerot daudz šķidruma. Pirms lietošanas pudele jāsakrata. Iepakojumā ir šļirce-dozators. Nepārsniegt ieteikto devu. 
ražotājs

Medana Pharma SA, Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 148 reizes