Ibugesic 400 mg, 50 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Ibugesic 400 mg, 50 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Ibugesic 400 mg, 50 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ibugesic 400 mg, 50 apvalkotās tabletes

5,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

IBUGESIC 400 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (turpmāk - NPL), kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu. Tās lieto, lai mazinātu:• vieglas un vidēji stipras sāpes, piemēram, galvassāpes, muguras sāpes, zobu sāpes;• neiralģiju, locītavu un muskuļu sāpes (izņemot smaga artrīta izraisītas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

IBUGESIC 400 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (turpmāk - NPL), kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu. Tās lieto, lai mazinātu:• vieglas un vidēji stipras sāpes, piemēram, galvassāpes, muguras sāpes, zobu sāpes;• neiralģiju, locītavu un muskuļu sāpes (izņemot smaga artrīta izraisītas sāpes);• migrēnas ārstēšanai;• īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai saaukstēšanās un gripas laikā.

sastāvs

Aktīvā viela ir ibuprofēns. Katra IBUGESIC 400 mg apvalkotā tablete satur 400 mg ibuprofēna.Citas sastāvdaļas: ciete, laktozes monohidrāts, metilceluloze, nātrija cietes glikolāts, magnija stearāts, koloidālais bezūdens silīcija dioksīds, hidroksipropilmetilceluloze E15, titāna dioksīds, talks, propilēnglikols, krāsviela eritrozīns (E127).

lietošana
Iekšķīgai lietošanai. Ieteicams lietot ēdienreizes laikā vai pēc ēšanas, uzdzerot glāzi ūdens. IBUGESIC 400 tabletes ir jānorij veselas, nesakošļājot, nesalaužot, nesasmalcinot un nesūkājot, lai novērstu diskomforta sajūtu mutē vai kairinājumu kaklā.Jālieto mazākā iedarbīgā deva iespējami īsāku laiku, kas nepieciešama, lai atvieglotu simptomus. Ja Jums ir infekcija, nekavējoties konsultējieties ar ārstu, ja tās simptomi (piemēram, drudzis un sāpes) nepāriet vai pasliktinās (skatīt 2. punktu).Pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecumaPa 1 tabletei 3 reizes dienā.Nekonsultējoties ar ārstu, šīs zāles drīkst lietot tikai īslaicīgi un devā, kas nepārsniedz 1200 mg (3 tabletes) dienā.Ja pusaudžiem (no 12-18 gadu vecumam) šīs zāles jālieto ilgāk par 3 dienām vai, ja simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu.Bērniem līdz 12 gadu vecumamIBUGESIC 400 nav piemērotas lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam.Jums jāizvairās no pārmērīgas pretsāpju līdzekļu lietošanas. Ja Jūs bieži lietojat pretsāpju līdzekļus, īpaši dažādu pretsāpju līdzekļu kombinācijas, Jūs varat sabojāt nieres. Pastāstiet ārstam, ja Jūs jau lietojat citu pretsāpju līdzekli, pirms lietojat šīs zāles, un ārsts izlems, vai Jums jālieto šīs zāles. Šīs risks palielinās, ja esat dehidrēts.Gados vecākiem pacientiemJa esat gados vecāks pacients, lietojiet IBUGESIC 400 tikai īslaicīgi un pēc iespējas mazākās devās. Sekojiet, vai IBUGESIC 400 lietošanas laikā Jums nerodas sūdzības par kuņģa-zarnu trakta traucējumiem.Aknu un nieru darbības traucējumiPacientiem, kuriem ir aknu vai nieru darbības traucējumi, NPL jālieto pēc iespējas mazākās devās.
ražotājs

Cipla (UK) Ltd, Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 138 reizes