IMMUWASH deguna aerosols, 50 ml | internetaptieka.lv
IMMUWASH deguna aerosols, 50 ml | internetaptieka.lv
IMMUWASH deguna aerosols, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

IMMUWASH deguna aerosols, 50 ml

11,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

IMMUWASH® deguna aerosols ir medicīniskais  līdzeklis, kas satur izotonisku šķidrumu ar karboksimetil-β-glikānu. Tas attīra, mitrina, mīkstina deguna gļotādu, palīdz uzturēt dabisko pH līmeni. To lieto deguna  aizlikuma un pēcoperācijas komplikāciju novēršanai un mazināšanai; tas samazina vides kaitīgo faktoru (smoga, cigarešu dūmu u.t.t.) radītās izmaiņas gļotādā; attīra degunu no svešķermeņiem (putekšņiem ...

Par produktu

IMMUWASH® deguna aerosols ir medicīniskais  līdzeklis, kas satur izotonisku šķidrumu ar karboksimetil-β-glikānu. Tas attīra, mitrina, mīkstina deguna gļotādu, palīdz uzturēt dabisko pH līmeni. To lieto deguna  aizlikuma un pēcoperācijas komplikāciju novēršanai un mazināšanai; tas samazina vides kaitīgo faktoru (smoga, cigarešu dūmu u.t.t.) radītās izmaiņas gļotādā; attīra degunu no svešķermeņiem (putekšņiem, putekļiem u.t.t.);  mazina īslaicīgu saslimšanu, piemēram, sinusītu, adenoidītu, polipozi, rinītu (ar vai bez bakteriālās infekcijas) izpausmes. Kā papildus terapijas līdzeklis tiek rekomendēts vidusauss iekaisuma un auss aizkrišanas simptomātiskai ārstēšanai, lai uzturētu deguna dobumu tīrību, atvieglojot deguna elpošanu. Tiek rekomendēts hroniska rinosinusīta (ar vai bez nazālās polipozes) simptomātiskai ārstēšanai. Pēcoperācijas periodā IMMUWASH deguna aerosols mitrina, mīkstina un veicina dzīšanas procesu.
sastāvs
Karbosimetilbetaglukāns 0,25%, EDTA binātrijs, N-hidrosimetiglicināts, nātrija benzoāts, aizvērts izotoniskais šķīdums ar fizioloģisko pH .
lietošana
Noņemiet aizsargvāciņu. Novietojiet īkšķi uz pudeles pamatnes, ar rādītājpirkstu un vidējo pirkstu nospiediet plastmasas uzgaili uz leju. Tad atlaidiet. Atkārtojiet šo darbību līdz pirmajam izsmidzinājumam. Nedaudz nolieciet galvu uz priekšu, lēni izelpojiet un izsmidziniet aerosolu nāsī. Ar pirkstu aizveriet otro nāsi un ieelpojiet. Nepieciešamības gadījumā izsmidziniet vairākas reizes, nedaudz pagaidiet, ļaujot šķīdumam iedarboties, pēc tam izšņauciet degunu. Atkārtojiet, ja nepieciešams. IMMUWASH® deguna aerosolu var izmantot arī nelielu deguna gļotādas vai ādas ap degunu bojājumu gadījumā.
ražotājs

DMG, Itālija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 37 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi