Imodium, 6 kapsulas | internetaptieka.lv
Imodium, 6 kapsulas | internetaptieka.lv
Imodium, 6 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Imodium, 6 kapsulas

Zīmols: Imodium

6,09€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Imodium ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.Lietojot Imodium caurejas gadījumā, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka.Imodium var lietot akūtas (pēkšņas) caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Imodium var lietot arī gadījumos, kad operācijas rezultātā izņemta kāda zarnu daļa, jo tas bieži rada caureju. Imodium lieto ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Imodium ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.Lietojot Imodium caurejas gadījumā, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka.Imodium var lietot akūtas (pēkšņas) caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Imodium var lietot arī gadījumos, kad operācijas rezultātā izņemta kāda zarnu daļa, jo tas bieži rada caureju. Imodium lieto caurejas, kura ilgst  līdz 48 stundām, ārstēšanai. Ja caureja ir ilgāka par 48 stundām, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvā viela ir loperamīds. Viena kapsula satur 2 mg loperamīda hidrohlorīda.Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, kukurūzas ciete, talks, magnija stearāts (sastāvs F10). Pati kapsula satur titāna dioksīdu, dzelteno dzelzs oksīdu, nātrija indigotindisulfātu, želatīnu, melno dzelzs oksīdu un nātrija eritrozīnu.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles saskaņā ar šo instrukciju vai tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Imodium ir pieejams kapsulu veidā, kas jālieto iekšķīgi.Jūs varat lietot Imodium jebkurā diennakts laikā.Kapsulas jānorij, uzdzerot ūdeni.Akūta (pēkšņa) caurejaPieaugušie (ieskaitot gados vecākus pacientus) un bērni, kuri vecāki par 12 gadiem• Akūtas (pēkšņas) caurejas gadījumā sākuma deva ir 2 kapsulas (4 mg), pēc tam pa 1 kapsulai (2 mg) pēc katras šķidras vēdera izejas. Ja Jums ir blīvi vai cieti izkārnījumi vai vēdera izeja nav bijusi 24 stundas, kapsulu lietošana jāpārtrauc. Nelietojiet vairāk par 6 kapsulām (12 mg) 24 stundu laikā! Ja simptomi nemazinās 2 dienu laikā, tad caurejas cēlonis ir jāizmeklē papildus. Lietošana bērniemAkūtas caurejas gadījumā Imodium nedrīkst lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem (skatīt 2. punkta sadaļu “Nelietojiet Imodium šādos gadījumos”).Nieru darbības traucējumi Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama.
ražotājs

Janssen-Cilag S.A., Francija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 79 reizes