Imodium Instant 2 mg, 6 tabletes | internetaptieka.lv
Imodium Instant 2 mg, 6 tabletes | internetaptieka.lv
Imodium Instant 2 mg, 6 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Imodium Instant 2 mg, 6 tabletes

Zīmols: Imodium

6,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Imodium Instant ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.Lietojot Imodium Instant caurejas gadījumā, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka. Imodium Instant var lietot akūtas (pēkšņas) caurejas  simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Imodium Instant var lietot arī gadījumos, kad operācijas rezultātā izņemta kāda zarnu daļa, jo tas bieži ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Imodium Instant ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.Lietojot Imodium Instant caurejas gadījumā, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka. Imodium Instant var lietot akūtas (pēkšņas) caurejas  simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Imodium Instant var lietot arī gadījumos, kad operācijas rezultātā izņemta kāda zarnu daļa, jo tas bieži rada caureju. Imodium Instant lieto caurejas, kura ilgst  līdz 48 stundām, ārstēšanai. Ja caureja ir ilgāka par 48 stundām, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvā viela ir loperamīds. Katra tablete satur 2 mg loperamīda hidrohlorīda.Citas sastāvdaļas ir želatīns, mannīts (E421), aspartāms (E951), piparmētru aromatizētājs, kas satur sulfītu pēdas, benzilspirtu un etilspirtu, un nātrija hidrogēnkarbonāts (pH pielāgošanai). 
lietošana
Vienmēr lietojiet Imodium Instant tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Nepieciešamā Imodium Instant deva būs atkarīga no Jūsu vecuma un caurejas veida.Imodium Instant ir ātri šķīstošas tabletes, kas jāuzliek uz mēles, kur tās vienkārši izšķīdīs.Līdz ar to, lietojot šīs tabletes, Jums nav jāuzdzer nekāds šķidrums.Jūs varat lietot Imodium Instant jebkurā diennakts laikā.Akūta (pēkšņa) caurejaPieaugušie (ieskaitot gados vecākus pacientus) un bērni, kuri vecāki par 12 gadiem• Akūtas (pēkšņas) caurejas gadījumā uzreiz jālieto 2 tabletes (4 mg), pēc tam pa 1 tabletei (2 mg) pēc katras šķidras vēdera izejas. Ja Jums ir blīvi vai cieti izkārnījumi vai vēdera izeja nav bijusi 24 stundas, tablešu lietošana jāpārtrauc.Kopējā dienas deva nedrīkst pārsniegt 6 tabletes (12 mg).Ja simptomi 2 dienu laikā nemazinās, tad caurejas cēlonis ir jāizmeklē papildus.Lietošana bērniemAkūtas caurejas gadījumā Imodium Instant nedrīkst lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem (skatīt 2. punkta sadaļu “Nelietojiet Imodium Instant šādos gadījumos”).Nieru darbības traucējumi Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama.
ražotājs

Janssen-Cilag S.p.A., Itālija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 108 reizes