Par produktu

Maigas iedarbības sprejs ar MYRAMISTIN un eteriskajām eļļām. Mutes dobuma kopšanai ar pretmikrobu iedarbību. Spreja aktīvas sastāvdaļas viegli atvēsina, pārklāj un nomierina sakairinātu mutes dobuma, rīkles un smaganas gļotādu. 

sastāvs

Aqua, glycerin, sucrose, polysorbate 80, myristamidopropalkonium chloride (myramistin), sodium benzoate, thymol, mentha piperita flower/leaf/stem oil, eucalyptus globulus leaf oil.

lietošana
Inhaliptu lieto apsmidzinot mutes dobuma gļotādu. Pieaugušiem – vienas inhalācijas laikā 1-3 izsmidzinājumi.
Bērniem no 6 līdz 12 gadiem – 1 izsmidzinājums. Inhalāciju biežums: 3-4 reizes diennaktī, pēc ēšanas vai starp ēdienreizēm. Lietošanas ilgums tiek noteikts individuāli.
ražotājs

Ukraina

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 370 reizes

Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4
4
Balstoties uz 5 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Ingrid Belova

04.02.2024
Rating 1 Rating 1 Rating 1 Rating 1 Rating 1

Diemzel Ukrainas razota produkta ir cits sastavs neka Krievijas originalam kas bija parfosana ieprieks. Tas nav tik efektivs jo sastava vairs nav streptocida

Tatjana Stankevica

11.01.2024
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Tatjana Molodčiņina

19.12.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Когда получила, была в шоке: крошечные коробочки, производства Украины, вкус совершенно не такой, к которому привыкла. Думала, что будет хуже, чем тот, что брала раньше... Но! Оказалось, что объём тот же, просто носик у бутылочки другой, более удобный. А по эффективности - полный восторг! Боль в горле проходит через минуту! Совсем! Очень рекомендую: дёшево и эффективно.

Rādīt vairāk (2)