Institut Esthederm Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātājs, 100 ml | internetaptieka.lv
Institut Esthederm Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātājs, 100 ml | internetaptieka.lv
Institut Esthederm Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātājs, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Institut Esthederm Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātājs, 100 ml

18,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Celulārais jeb šūnu ūdens ir ādā dabīgi esošā ūdens kopija un pamata komponents ādas jaunības saglabāšanai. Stimulē šūnu enerģētisko aktivitāti, dzīvības funkcijas un vielmaiņu. Bez konservantiem, sintētiskām aromātvielām vai mākslīgām krāsvielām. Piemērots visiem ādas tipiem, arī visjūtīgākai ādai. Produktā izmantotās tehnoloģijas: CELULĀRĀ ŪDENS patents sniedz šūnām enerģiju un stimulē dzīvības ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Celulārais jeb šūnu ūdens ir ādā dabīgi esošā ūdens kopija un pamata komponents ādas jaunības saglabāšanai. Stimulē šūnu enerģētisko aktivitāti, dzīvības funkcijas un vielmaiņu. Bez konservantiem, sintētiskām aromātvielām vai mākslīgām krāsvielām. Piemērots visiem ādas tipiem, arī visjūtīgākai ādai. Produktā izmantotās tehnoloģijas: CELULĀRĀ ŪDENS patents sniedz šūnām enerģiju un stimulē dzīvības funkcijas, lai āda ilgāk saglabātu jaunību.
lietošana
Izsmidzināt uz sejas un ķermeņa un maigi iemasēt ādā. Lieto pirms ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem, lai pastiprinātu to iedarbību, virs dekoratīvās kosmētikas, lai to fiksētu un jebkurā dienas laikā pēc nepieciešamības, lai sniegtu ādai svaigumu un enerģiju. 
ražotājs

Institut Esthederm, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 47 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi