-20%
Intimina Lily Cup Compact menstruālā piltuvīte, A izmērs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Intimina Lily Cup Compact menstruālā piltuvīte, A izmērs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Intimina Lily Cup Compact menstruālā piltuvīte, A izmērs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Intimina Lily Cup Compact menstruālā piltuvīte, A izmērs, 1 gb.

Zīmols: Intimina

42,50€ 34,00€

(Ietaupījums 8,50€)

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Intimina Lily Cup Compact menstruālā piltuvīte, A izmērs. Atbilstīgi atšķirīgām vajadzībām ir pieejami divu izmēru kausiņi Lily CupTM. A izmērs Nedzemdējušām sievietēm. Pēc ķeizargrieziena. B izmērs Dzemdējušām sievietēm, Sievietēm ar vāju iegurņa pamatnes muskulatūru. Priekšrocības: Īpaši mīksts medicīniskās kvalitātes silikons; Līdz pat 12 stundu aizsardzība pret noplūdi; Piemērots gan nelielai, gan ...

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Intimina Lily Cup Compact menstruālā piltuvīte, A izmērs. Atbilstīgi atšķirīgām vajadzībām ir pieejami divu izmēru kausiņi Lily CupTM. A izmērs Nedzemdējušām sievietēm. Pēc ķeizargrieziena. B izmērs Dzemdējušām sievietēm, Sievietēm ar vāju iegurņa pamatnes muskulatūru. Priekšrocības: Īpaši mīksts medicīniskās kvalitātes silikons; Līdz pat 12 stundu aizsardzība pret noplūdi; Piemērots gan nelielai, gan intensīvai plūsmai; Vienīgais kausiņš, ko iespējams salocīt līdz tampona izmēram; Atkārtoti izmantojams un videi nekaitīgs; Vairs nekādas vajadzības bieži mainīt tamponus; Tik mīksts un elastīgs, ka lietošanas laikā ir gandrīz nemanāms; Pilnīga aizsardzība pat visintensīvākajās asiņošanas dienās; Saudzīgs pret intīmās zonas mikroklimatu un novērš sausuma sajūtas rašanos; Nekādas nepatīkamas smakas svaiguma sajūta visas dienas garumā; Nekādu aukliņu vai polsterējuma varat valkāt, ko vēlaties; Pasaulē pirmais sakļaujamais menstruāciju kausiņš. Ar kompaktā dizaina kausiņu tagad atkārtoti lietojamā menstruāciju kausiņa sniegtās ērtības un ieguvumus veselībai varat izmantot neatkarīgi no atrašanās vietas. Lily Cup Compact ir pirmais menstruāciju kausiņš, ko var sakļaut plakanu un ērti ievietot aizsargkārbiņā. Tā kā menstruāciju asinis tiek uzkrātas, nevis uzsūktas, tiek saudzēts intīmās zonas mikroklimats un neveidojas sausums, kas bieži rodas, lietojot tamponus. Kausiņš Lily Cup Compact ir izgatavots no medicīniskas kvalitātes silikona un ir tik mīksts un plāns, ka to pat nejutīsit. Netraucēta aizsardzība pret noplūdi līdz 12 stundām gan dienā, gan naktī. Tā kā Lily Cup Compact ir paredzēts atkārtotai lietošanai, tas ir arī videi nekaitīgs un ekonomisks risinājums. Komplektā ir iekļauta 1 aizsargkārbiņa un detalizēti lietošanas norādījumi.
lietošana
Tīrīšana: pirms Lily Cup™ Compact izmantošanas rūpīgi nomazgājiet rokas ar ūdeni un ziepēm. Pirms pirmās lietošanas reizes uz 5–8 minūtēm iemērciet kausiņu Lily Cup™ Compact verdošā ūdenī.Ievietošana: līdzīgi tampona ievietošanai, pagrieziet kausiņu augšup un pavērsiet to pret astes kaulu, iebīdot kausiņu, līdz kātiņš atrodas makstī. Lai novērstu smērēšanos, maigi saspiediet kausiņa pamatni (nevis kātiņu) un uzmanīgi pagroziet. Tādējādi kausiņš pilnībā atveras un cieši piegulst maksts sieniņām.Kausiņam ir pilnībā jāatrodas makstī. Ja kātiņš vai daļa kausiņa atrodas ārpusē, uzmanīgi izņemiet kausiņu un ievietojiet to vēlreiz. Ja kātiņš joprojām atrodas ārpusē vai tā garums traucē, to var saīsināt. Vispirms ieteicams kausiņu izgriezt otrādi un ievietot kā parasti. Kausiņa izgriešana uz ārpusi nemaina tā lietojumu un nesamazina tā efektivitāti (tā kā kātiņš atrodas kausiņa iekšpusē, nedaudz var samazināties kausiņa ietilpība). Vēl varat pagriezt kātiņu līdz 3. gredzenam (ne vairāk). Saīsinot kātiņu vēl vairāk, pastāv risks pārdurt kausiņu un padarīt to nelietojamu.Izņemšana un iztukšošana: lai izņemtu kausiņu, rūpīgi nomazgājiet rokas un notupieties. Atslābiniet ķermeni un ar maksts muskuļiem uzmanīgi stumiet kausiņu lejup. Satveriet kātiņu un lēnām velciet lejup. Kad varat satvert kausiņa pamatni, nedaudz to saspiediet, lai kausiņu atbrīvotu. Velciet kātiņu lejup un, kad jūtat, ka pamatne ir gandrīz ārpusē, nedaudz salieciet kausiņu slīpi, lai izvairītos no izliešanas. Izlejiet menstruālo šķidrumu tualetes podā, izmazgājiet kausiņu un ievietojiet to atkārtoti. 
ražotājs

LELOi AB, Zviedrija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 51 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi