Jox aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, 30 ml | internetaptieka.lv
Jox aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, 30 ml | internetaptieka.lv
Jox aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Jox aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, 30 ml

Zīmols: Jox

7,57€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jox aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, 30 ml. Jox piemērots mutes dobuma un rīkles dezinfekcijai. Bez tam Jox satur alantoīnu, kas veicina iekaisuma skarto audu dzīšanu. Jox aerosolu lieto: kā lokālu papildterapiju vieglu mutes dobuma un rīkles infekciju slimību - faringīta, mutes dobuma gļotādas iekaisuma, gingivīta - gadījumā kā papildterapiju bakteriāla ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Jox aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, 30 ml. Jox piemērots mutes dobuma un rīkles dezinfekcijai. Bez tam Jox satur alantoīnu, kas veicina iekaisuma skarto audu dzīšanu. Jox aerosolu lieto: kā lokālu papildterapiju vieglu mutes dobuma un rīkles infekciju slimību - faringīta, mutes dobuma gļotādas iekaisuma, gingivīta - gadījumā kā papildterapiju bakteriāla tonsilīta gadījumā kopā ar antibakteriālo terapiju mutes dobuma infekciju profilaksei pacientiem, kam tiek veikta mutes dobuma un rīkles ķirurģiskas operācijas. Šajos gadījumos Jox aerosola lietošanas nepieciešamību noteiks Jūsu ārsts. Šo zāļu lietošanai ir vecuma ierobežojums. Jox aerosolu var lietot pieaugušie un bērni, kas vecāki par 8 gadiem.
sastāvs
Aktīvās vielas: Povidonjods un alantoīns. 1 ml šķīduma satur 85 mg povidonjoda un 1 mg alantoīna. 
lietošana
Ja vien ārsts nav noteicis citādi, parasti zāles lieto 2-4 reizes dienā vai biežāk (ik pēc 4 stundām), ja nepieciešams; 1-3 aerosola devas var izsmidzināt uz labo un kreiso pusi, bet ne biežāk kā 6 reizes dienā. Starp atsevišķām lietošanas reizēm jābūt vismaz 4 stundu starplaikam. Kad noņemts aizsargvāciņš, uzlieciet aplikatoru. Uzspiediet 2-3 reizes līdz šķīdums ir nokļuvis smidzinātājā un pēc uzspiešanas sāk izsmidzināties. Ievietojiet aplikatora galu mutē un ar aizvērtu muti, aizturot elpu, nospiediet uz izsmidzinātāja 2 reizes, tā vienu devu vēršot uz labo pusi un otru – uz kreiso. Izsmidzināto šķīdumu nedrīkst ieelpot vai norīt. Pirms lietošanas noskalojiet aplikatoru ar karstu ūdeni.Aerosolu drīkst lietot tikai bērniem, kas vecāki par 8 gadiem, ja tie nepretojas svešķermenim mutē (aplikatoram) un ja tie ir gatavi sadarboties, t.i. spēj aizturēt elpu un nenorīt izsmidzināto šķīdumu. 
ražotājs

TEVA Czech Industries s.r.o., Čehijas Republika

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 128 reizes