Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g | internetaptieka.lv
Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g | internetaptieka.lv
Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g

4,40€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g.  Kālija permanganāts ir spēcīgs oksidētājs un oksidē visu, ar ko nonāk kontaktā: ar strutām, saārdot baktērijas (antiseptiska aktivitāte) netīru ādu (tīrošas un dezodoranta īpašības) mitro ekzēmu apģērbut. i. praktiski visu organiskas izcelsmes vielu struktūra tiek izmainīta.  No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g.  Kālija permanganāts ir spēcīgs oksidētājs un oksidē visu, ar ko nonāk kontaktā: ar strutām, saārdot baktērijas (antiseptiska aktivitāte) netīru ādu (tīrošas un dezodoranta īpašības) mitro ekzēmu apģērbut. i. praktiski visu organiskas izcelsmes vielu struktūra tiek izmainīta.  No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus (to stiprumu skat. 3. punktā), ko lieto ārīgi: Inficētu brūču, čūlu, abscesu apstrādei. Ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos, īpaši, ja ir sekundāra infekcija. Ādas dezodorēšanai. Ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas”. Efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos.  
sastāvs
Kālija permanganāta pulveris (Kalii Permanganas). 
lietošana
Skalojamo šķīdumu, ko svaigi gatavotu ūdens šķīdumu veidā pagatavo no kālija permanganāta pulvera, lieto ārīgi. Atkarībā no vajadzības ir gatavojamas sekojošas kālija permanganātaprocentuālas koncentrācijas:Brūču, čūlu un abscesu skalošanai lieto 0.1 % šķīdumu. Attīrošiem apsējiem un mitriem apliekamajiem čūlu un abscesu gadījumos - 0.1 % šķīdumu.Ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos mitrām kompresēm vai vannām, īpaši, ja ir sekundāra infekcija - 0.025 – 0.1 % šķīdumu.Ādas dezodorēšanai – 1 % šķīdumu.Ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas” - 1 % šķīdumu.Efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos - 1 % šķīdumu.Kālija permanganāta šķīdumus nelietot bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamasinformācijas par to lietošanas drošību. 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 268 reizes