Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g | internetaptieka.lv
Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g | internetaptieka.lv
Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Kālija Permanganāts (zilie graudiņi), 10 g

Zīmols: RFF

4,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pulveris skalojamā sķīduma pagatavošanai. Kālija permanganāts ir spēcīgs oksidētājs un oksidē visu, ar ko nonāk kontaktā: ar strutām,saārdot baktērijas (antiseptiska aktivitāte), netīru ādu (tīrošas un dezodoranta īpašības), mitro ekzēmu, apģērbu, t.i. praktiski visu organiskas izcelsmes vielu struktūra tiek izmainīta. No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus, ko lieto ārīgi:inficētu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Pulveris skalojamā sķīduma pagatavošanai. Kālija permanganāts ir spēcīgs oksidētājs un oksidē visu, ar ko nonāk kontaktā: ar strutām,saārdot baktērijas (antiseptiska aktivitāte), netīru ādu (tīrošas un dezodoranta īpašības), mitro ekzēmu, apģērbu, t.i. praktiski visu organiskas izcelsmes vielu struktūra tiek izmainīta. No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus, ko lieto ārīgi:inficētu brūču, čūlu, abscesu apstrādei.Ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos, īpaši, ja ir sekundāra infekcija.Ādas dezodorēšanai.Ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas”.Efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos. Skalojamo šķīdumu, ko svaigi gatavotu ūdens šķīdumu veidā pagatavo no kālija permanganāta pulvera, lieto ārīgi.
sastāvs
Kālija permanganāta pulveris (Kalii Permanganas). 
lietošana
Atkarībā no vajadzības ir gatavojamas sekojošas kālija permanganāta procentuālas koncentrācijas: brūču, čūlu un abscesu skalošanai lieto 0.1 % šķīdumu. Attīrošiem apsējiem un mitriem apliekamajiem čūlu un abscesu gadījumos - 0.1 % šķīdumu.Ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos mitrām kompresēm vai vannām, īpaši, ja ir sekundāra infekcija - 0.025 – 0.1 % šķīdumu.Ādas dezodorēšanai – 1 % šķīdumu.
Ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas” - 1 % šķīdumu.Efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos - 1 % šķīdumu.
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 223 reizes