Kamistad N gels, 10 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kamistad N gels, 10 g

5,92€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Kamistad N ir vieglas iedarbības zāles. Kamistad N lieto vieglu smaganu un mutes gļotādas iekaisumu gadījumos. Ja pēc 7 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Kamistad N ir vieglas iedarbības zāles. Kamistad N lieto vieglu smaganu un mutes gļotādas iekaisumu gadījumos. Ja pēc 7 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Lidokaīna hidrohlorīds un kumelīšu šķidrais ekstrakts.1 g gela satur 20 mg lidokaīna hidrohlorīdu un 185 mg kumelīšu šķidro ekstraktu attiecībā 1:4-5. Ekstraģents: 50 tilp. % etilspirts un trometamols 1,37 % (m/m) (pielāgots pH līmenim 7,3 ar 98 % skudrskābi).Citas sastāvdaļas ir benzalkonija hlorīds, ceilonas kanēļkoka mizas ēteriskā eļļa, saharīna nātrija sāls dihidrāts, karbomērs, trometamols, bezūdens skudrskābe, etilspirts 96 % un attīrīts ūdens. 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Gelu uzklāj uz iekaisuma skartā apvidus un maigi ierīvē to.Terapijas ilgums parasti nav ierobežots. Ja vien ārsts nav nozīmējis savādāk, ieteicamās devas ir sekojošas:Pieaugušie un bērni, kuri vecāki par 12 gadiemUzziest apmēram ½ cm gela 3 reizes dienā. Bērni, kuri jaunāki par 12 gadiemTā kā nav veikti pietiekami pētījumi, Kamistad N nedrīkst lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem. Ja Jums liekas, ka Kamistad N iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Ja Jūs esat lietojis Kamistad N vairāk nekā noteiktsLīdz šim nav ziņots par pārdozēšanas gadījumiem ar Kamistad N, tomēr, ja Jūs vai kāds cits ir lietojis vairāk Kamistad N nekā noteikts, sazinieties ar ārstu vai tuvākās slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļu. Ja Jūs esat aizmirsis lietot Kamistad NTurpiniet savu terapiju kā nozīmēts. Nelietojiet vairāk gela, kā tas būtu parasti nepieciešams.Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

STADA Arzneimittel AG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 92 reizes