Lamisil DermGel 1% gels, 15 g | internetaptieka.lv
Lamisil DermGel 1% gels, 15 g | internetaptieka.lv
Lamisil DermGel 1% gels, 15 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Lamisil DermGel 1% gels, 15 g

Zīmols: Lamisil

11,91€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lamisil DermGel ir pretsēnīšu līdzeklis un tas strādā iznīcinot sēnītes, kas izraisa ādas problēmas. Lamisil DermGel ir pieejams bez receptes, lai Jūs varētu ārstēt sekojošās ādas slimības bez ārstapalīdzības (neskatoties uz to, Jums jālieto to uzmanīgi, lai sasniegtu labākus rezultātus): Tinea infekcijas: atlēta pēda (tinea pedis) cirkšņu cirpējēde (tinea cruris) ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Lamisil DermGel ir pretsēnīšu līdzeklis un tas strādā iznīcinot sēnītes, kas izraisa ādas problēmas. Lamisil DermGel ir pieejams bez receptes, lai Jūs varētu ārstēt sekojošās ādas slimības bez ārstapalīdzības (neskatoties uz to, Jums jālieto to uzmanīgi, lai sasniegtu labākus rezultātus): Tinea infekcijas: atlēta pēda (tinea pedis) cirkšņu cirpējēde (tinea cruris) rumpja cirpējēde* (tinea corporis). To lieto arī rauga sēnītes izraisītas ādas infekcijas ārstēšanai: pityriasis (tinea) versicolor (daudzkrāsainā ēde).
sastāvs
 Terbinafīna hidrohlorīds. 1 grams gela satur 10 mg terbinafīna (Terbonafinum). Citas sastāvdaļas ir: attīrīts ūdens, etilspirts 96%, izopropilmiristāts, polisorbāts 20, karbomērs, sorbitāna monolaurāts, benzilspirts, nātrija hidroksīds, butilhidroksitoluols (E321).
lietošana
Ir svarīgi lietot Lamisil DermGel pareizi. Rūpīgi sekojiet lietošanas norādījumiem. Ja Jums ir nagu sēnīšu infekcija (sēnīte nagos un zem nagiem), kas izpaužas ar nagu krāsas maiņu un naga struktūras maiņu (biezi, plēkšņaini), vaicājiet padomu ārstam, jo Lamisil DermGel lietošana šajā gadījumā NAV piemērota. Norādījumi lietošanai: Pieaugušie: Nomazgājiet un nosusiniet bojāto ādas apvidu un apvidu ap to, nomazgājiet rokas. Atskrūvējiet vāciņu, ja lietojat pirmo reizi, tad ar vāciņa otru pusi caurduriet tūbiņas galu un viegli saspiediet tūbiņu. Uzklājiet plānu Lamisil DermGel kārtiņu bojātajam ādas apvidum un apvidum tam apkārt. Viegli to iemasējiet. Aizskrūvējiet tūbiņas vāciņu. Nomazgājiet rokas pēc pieskaršanās inficētajai ādai, jo tādā veidā Jūs neveicināsiet infekcijas izplatību ne sev, nedz arī citiem. Ja Jūs ārstējat infekciju apvidos, kur veidojas ādas krokas, ārstējamo ādas apvidu Jūs varat pārklāt ar marles gabalu, īpaši uz nakti. Ja tā darāt, tad katrā gela lietošanas reizē lietojiet jaunu, tīru marles gabalu. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 114 reizes