Larifan lūpu balzams, 1 gab. | internetaptieka.lv
Larifan lūpu balzams, 1 gab. | internetaptieka.lv
Larifan lūpu balzams, 1 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Larifan lūpu balzams, 1 gb.

Zīmols: Larifan

7,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Larifan lūpu balzams, 1 gab. Lūpu balzams LARIFAN paredzēts lūpu un mutes gļotādas kopšanai un aizsardzībai. Lūpu balzama sastāvā iekļautais patentētais dabiskas izcelsmes komponents dsRNA Larifan, piešķir balzamam papildus vērtību. Lūpu balzams LARIFAN ir efektīvs līdzeklis organisma dabīgo lokālo aizsargspēju regulēšanai tādējādi pasargājot pret kaitīgu ārējās vides faktoru (tai skaitā ...

Par produktu

Larifan lūpu balzams, 1 gab. Lūpu balzams LARIFAN paredzēts lūpu un mutes gļotādas kopšanai un aizsardzībai. Lūpu balzama sastāvā iekļautais patentētais dabiskas izcelsmes komponents dsRNA Larifan, piešķir balzamam papildus vērtību. Lūpu balzams LARIFAN ir efektīvs līdzeklis organisma dabīgo lokālo aizsargspēju regulēšanai tādējādi pasargājot pret kaitīgu ārējās vides faktoru (tai skaitā vīrusu, baktēriju) iedarbi. Lūpu balzams LARIFAN ieteicams: personām, kurām piemīt nosliece uz herpes infekciju, sevišķi atrodoties šīs infekcijas izpausmi provocējošos apstākļos – uzturēšanās vēsā, mitrā, vējainā vidē, pārkaršana un intensīva saules iedarbība, mehāniski lūpu ādas un gļotādas bojājumi, sausu, sasprēgājušu lūpu gadījumos,  aizsardzībai pret dažādu vīrusu, tai skaitā gripas, izraisītu infekciju iekļūšanu organismā.  Kosmētiķi iesaka Lūpu balzamu LARIFAN lietot pēc lūpu dekoratīvās kosmētikas (permanentā grima – make-up) procedūrām, lai izvairītos no herpes infekcijas aktivizācijas. Ir saņemts Latvijas Ārstu – kosmetologu asociācijas pozitīvs vērtējums.
sastāvs
Dubultspirāliska ribonukleīnskābe (dsRNS ).  
lietošana
Lietot pirms, pēc un uzturēšanās vēsā, mitrā, vējainā vidē, kā arī pārkaršanas un intensīvas saules iedarbības apstākļos. Lietot individuāli, pēc vajadzības. 
ražotājs

SIA Larifāns, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 76 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi