Lauma Medical elastīgs pārsējs celim - izmērs 4 (L), 2 gb. | internetaptieka.lv
Lauma Medical elastīgs pārsējs celim - izmērs 4 (L), 2 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Lauma Medical elastīgs pārsējs celim - izmērs 4 (L), 2 gb.

Zīmols: Lauma

Drīz būs

Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai ceļa locītavā. Pārsējs efektīvi atslogo locītavu un mazina dažādu iekaisumu (reimatisma, artrīta), kā arī sasitumu vai sastiepumu radītas sāpes. Pārsēju izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no ceļa locītavas traumas palielinātas slodzes gadījumā. Dabīgais pārsēja sastāvs un tā īpašā struktūra nodrošina ādas elpošanu ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai ceļa locītavā. Pārsējs efektīvi atslogo locītavu un mazina dažādu iekaisumu (reimatisma, artrīta), kā arī sasitumu vai sastiepumu radītas sāpes. Pārsēju izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no ceļa locītavas traumas palielinātas slodzes gadījumā. Dabīgais pārsēja sastāvs un tā īpašā struktūra nodrošina ādas elpošanu un komforu pat ilgstoši to nēsājot. Pārsēja iekšējais slānis nodrošina mikromasāžu, veicinot asinscirkulāciju un mazinot tūsku.
Izmērs virs ceļgala 47-50, zem ceļgala 41-44
sastāvs
Kokvilna 62%, poliamīds 10%, latekss 28%. 
lietošana
Pārsēju mazgāt ar ziepēm siltā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz +35°C. Mazgājot un skalojot pārsēju nedrīkst berzt vai izgriezt. Pārsēju nav ieteicams gludināt. Ieteicamais lietošanas laiks: 1 gads. Uzglabāšanas garantijas laiks: 5 gadi no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
ražotājs

Lauma Medical, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 34 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi