-15%
LIBIFEME Optimal vaginālās lodītes 2 g, 5 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

1 Atsauksmes

LIBIFEME Optimal vaginālās lodītes 2 g, 5 gb.

Zīmols: Agetis

11,95€ 10,16€

(Ietaupījums 1,79€)

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

LIBIFEME Optimal vaginālās lodītes ar hialuronskābi, pienskābi, vitamīniem un tējas koka eļļuLIBIFEME Optimal – paredzēts lietošanai dažādu maksts gļotādu izmaiņu gadījumos, piemēram nelīdzsvarota maksts hidratācija un/vai maksts pH līmenis.LIBIFEME Optimal vaginālās lodītes ir medicīnas ierīce, kas palīdz uzturēt dabīgo maksts aizsargfunkciju un veicina normālas maksts floras atjaunošanos. Sastāvā ietilpstošā hialuronskābe un pienskābe palīdz ...

Par produktu

LIBIFEME Optimal vaginālās lodītes ar hialuronskābi, pienskābi, vitamīniem un tējas koka eļļuLIBIFEME Optimal – paredzēts lietošanai dažādu maksts gļotādu izmaiņu gadījumos, piemēram nelīdzsvarota maksts hidratācija un/vai maksts pH līmenis.LIBIFEME Optimal vaginālās lodītes ir medicīnas ierīce, kas palīdz uzturēt dabīgo maksts aizsargfunkciju un veicina normālas maksts floras atjaunošanos. Sastāvā ietilpstošā hialuronskābe un pienskābe palīdz atvieglot nelīdzsvarotas maksts hidratācijas un vai/maksts pH līmeņa simptomus.Tāpēc LIBIFEME Optimal ir lietderīgi lietot kā papildus terapiju, ārstējot un novēršot maksts sausumu, ko izraisa gan maksts iekaisums (dedzināšanas sajūtas), gan infekcijas, maksts kairinājuma, dedzināšanas un niezes gadījumā.LIBIFEME Optimal ieteicams lietot arī maksts hidratācijas traucējumu gadījumos, ko izraisa sievišķā dzimumhormona veidošanās deficīts (sieviešu ģenitālās sfēras saslimšanas gadījumos un uz klimaksa fona), kā arī dažu zāļu lietošanas rezultātā.Hialuronskābe un tās nātrija sāls saturs vienā lodītē ir 10 mg un nodrošina mitrinošu un eļļojošu iedarbību maksts sausuma gadījumā, veicina normālas un komfortablas maksts vides atjaunošanos.Pienskābe, kas dabīgi atrodas makstī, veicina tūlītēju pH līmeņa korekciju un stimulē delikātās vulvo-vaginālās ekosistēmas dabisko atjaunošanos.Polikarbofils, mijiedarbojoties ar maksts gļotām, var atbrīvot H+ jonus, veicinot maksts vides pH līmeņa pazemināšanos. Tas palīdz arī saglabāt šīs medicīniskās ierīces sastāvdaļu atrašanos uz maksts gļotādas virsmas ilgāku laiku.18-bēta-gliciretīnskābei, pateicoties tās spēcīgajai pretiekaisuma iedarbībai, piemīt svarīga loma kairinājuma un dedzināšanas sajūtas samazināšanā.Tējas koka eļļai piemīt antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība un tā uzlabo gļotādu atjaunošanos.Vitamīns A un Vitamīns E ir spēcīgi antioksidanti, kas pasargā no oksidatīviem bojājumiem.Vitamīns E veicina gļotādas epitēlija atjaunošanos.

sastāvs

Katra lodīte (2 g) satur 60 mg polikarbofila, 15 mg 18-bēta-gliciretīnskābes, 10 mg hialuronskābes (nātrija hialuronāts), 5 mg vitamīna E (DL-alfa-tokoferilacetāts), 2 mg vitamīna A (retinola palmitāts), 2 mg tējas koka (Melaleuca) eļļas, 2 mg fosfatidilholīnus, pienskābi, kas nodrošina pH līmeni 3,5, un pussintētiskos triglicerīdus (kas nodrošina lodītes masu 2 g).

lietošana
Ievietojiet makstī 1 lodīti dienā, ieteicams vakarā pirms gulētiešanas un lietojiet to 5 – 7 dienas pēc menstruālā cikla vai arī atbilstoši veselības aprūpes speciālista norādījumiem.1. Rūpīgi izmazgājiet intīmās ķermeņa daļas.2. Rūpīgi nomazgājiet savas rokas, atveriet iepakojumu un izņemiet vienu lodīti no blistera.3. Turot lodīti ar īkšķi un rādītājpirkstu, uzmanīgi ievietojiet lodīti makstī.4. Ar rādītājpirkstu maigi iestumiet lodīti makstī tiktāl, cik tā komfortabli ieslīd makstī.Līdzko lodīte ir ievietota makstī, tā izkūst. Jums pēc iespējas ātrāk jāapguļas. Tas samazinās noplūdi līdz minimumam.PIESARDZĪBAS PASĀKUMI:Grūtniecēm, mātēm, kuras baro bērnu ar krūti, un bērniem šīs lodītes drīkst lietot tikai tad, ja tas ir absolūti nepieciešams un tikai ārsta uzraudzībā.
ražotājs

Agetis Supplements

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 164 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Elvīra

24.03.2023